Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik gördeszkát vegyem meg?

Melyik gördeszkát vegyem meg?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok és találtam két deszkát a közeli boltban, de nem tudom melyiket érdemes megvenni. Barátnőm szerint aki több éve deszkázik azt mondta, hogy ez elsőt. De aztán megláttuk a másodikat és így nem tudjuk eldönteni.

[link]

[link]



2015. aug. 31. 18:35
 1/9 Beniy ***** válasza:
Egyiket se. :) Mindkettő elég nagy gagyiság, gyűjts rá picit többet és lesz egy normális kompletted. ;) Sokkal jobban megéri.
2015. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudsz küldeni linket? Mert fogalmam sincs akkor, hogy mi a jó :D
2015. szept. 1. 19:23
 3/9 Beniy ***** válasza:
Ezeket a márkákat keresd elsősorban: Blind, Cliché, Almost, Enjoi, Element, Zero, Creature, Flip, Globe, Powell Peralta. ;) (Powell Peralták a PepperSkate-en voltak amikor a legutóbb néztem.) Viszont a deszka mérete sem mindegy, amit elsősorban a kívánt deszkázás stílusa befolyásol, kis mértékben pedig a lábad mérete is. :)
2015. szept. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. szept. 2. 19:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Amiket felsoroltál, azokat csak profi márka ként árulják. Szerintem kezdésnek elég egy jól guruló (viszonylag strapabíró lapot) venni. Elég kezdésnek egy decathlonos Oxelo deszka is. Kiválló arra, hogy elsajátítsd az olliet, flippeket és bármit. Én csúsztam is vele, de nem tört ketté. Szerintem faxa kis szerkezet :D
2015. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Beniy ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "profi", vagy "kezdő" márka. :) Ezek szimplán minőségben mások. Olyan gyártókat soroltam fel, akik legalább 10-20 éve ezzel foglalkoznak, ellenben egy oxeloval aki a gagyiságait ömleszti az "apuveddmegazonnal" típusú gyerekekre. ;) Azért is járna rosszabbul egy olyannal egyébként a kérdező, mert ha esetleg tovább szeretne lépni és kéne neki a jobb minőségű cucc, vagy esetleg elromlik rajta valami, akkor a Decathlonos vétel után már így is-úgy is kelleni fog a normális komplett. :) Gyakorlatilag így takarít meg hosszú távon több pénzt.
2015. szept. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

és valaki nem vállalja a tanításomat?:DDDDD

16/L

2015. szept. 13. 20:44
 8/9 Beniy ***** válasza:
Hátőőő miben kéne segíteni? :D Személyesen nem biztos, hogy tudok segíteni, de lehet, hogy el tudom magyarázni, hogy mi a para. :)
2015. szept. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát teljesen az elejéről kezdem, de írj üzenetet :D

Mert itt nem akarok ezer válasz:D

2015. szept. 15. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!