Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket vegyem, gördeszkát...

Szabados "Pascal" kérdése:

Melyiket vegyem, gördeszkát vagy xbox játékot?

Figyelt kérdés
Azt nem tudom eldönteni hogy most vegyek egy gördeszkát a jelen hónapban vagy a következőben egy játékot.Ugyanis a gördeszka az kamatozhat sok mindenbe de lehet hogy már nemakarok egy hónap után menni vele így csak feles pénzkidobás a játék viszont tudom hogy jó és nem bánom meg ha megveszem.

2012. aug. 2. 18:14
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés, könyörgöm -.- . Nem igaz, hogy nem vagy olyan önálló, hogy eldöntsd mi kell neked... Ha azt kérdeznéd, hogy melyik xbox játékot ajánljuk, ezt vagy azt, úgy oké. De mi honnan a rohadt tücsöktetemből találjuk ki, hogy neked mi kell? Döntsd el, nem látunk bele a fejedbe. ÖNÁLLÓSÁG. Elengedhetetlen az élethez, hogyha nem akarsz majd egy szerencsétlen lenni.
2012. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Kösz paraszt.
2012. aug. 2. 18:28
 3/40 anonim ***** válasza:
Nem vagyok paraszt, csak a szemedbe mondom az igazságot, kölyök. Az én szándékom így is jobb, mint ha kifejteném melyiket vegyed, mert értsd meg NEM TUDJUK, HOGY TE MIT AKARSZ, NEM ISMERJÜK AZ ÍZLÉSED. Nehogy már gyakorikérdések.hu-n kérdezd meg, hogy Neked mi kell. Azt csak te tudod, és te tudod meghozni a megfelelő döntést.
2012. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Oké én elismerem hogy igazad igazad van de azért ténleg finomabb modort is válthatnál.
2012. aug. 2. 18:38
 5/40 anonim ***** válasza:
Hát szókimondó vagyok, bevallom. De nem hiszem, hogy bármivel is megsérthettelek, mert 1 szóval sem szidtalak téged.
2012. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Nem, nem sértettél meg.
2012. aug. 2. 18:55
 7/40 anonim ***** válasza:
A véleményem, hogy xboxhoz ingyen is lehet játékot szerezni... szóval minek megvenni.
2012. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Akkor rendben van kérdező :). Az előző hozzászóló meg egy sekélyes fa.szfej, és ez már sértés. Ő az a fajta ember, aki bármit bármikor ellopna, ha lehetséges lenne. Minek megvenni? Gondolj már bele... te majdnem mindennap dolgozol valamin, napi 8 órákat, néha még éjszakába nyúló túlórákkal is. Na, úgy 2 év múlva elkészül a mű. Aztán jön Vér István a hegyről, és csak úgy simán ellopja azt, amiért te dolgoztál? Na, neked ez nem esne ku.rva rosszul? Mi lenne, ha te csak úgy egyszer nem kapnál fizetést? Na? Nem muszáj adnia, húzzál el, ha nem tetszik. Na, mit szólnál hozzá? Úgy megnéznéd a képedet, ha veled történne hasonló...
2012. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Jaj hagyjuk már ezt az álszent dumát, mintha nem lenne rogysáig a net felrakott cuccokkal. Tudod kisfiam aki szeretne játszani, filmezni, de nincs rá keret olyan áron megvenni, amilyenen a piacra dobják, az hülye lesz nem az ingyenes megoldást választani. Pampogjál a jogvédőknek meg a feltöltőknek, itt ez névtelenül-arctalanul senkit nem érdekel.
2012. aug. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Nem pampogok. De te, ha a kenyeret lopni lehetne, azt is lopnád. Az ilyenektől forr fel az agyvizem. Szegény, biztos olyan szegény vagy, hogy nem telik néha egy játékra... strandbelépőt se vegyél, mert ha ügyes vagy és nem vesznek észre talán besurranhatsz. Undorító néhány embernek a hozzáállása. Nem álszenteskedek, csak undorító ahogy mások munkáját csak úgy ellopod. Kérdeztem mi lenne ha valaki a te fizetésed is ellopná? Nem tetszene a pofádnak, nemde? Na, ennyit erről. Miért nem mész be egy boltba és lopsz el mindent? Végül is, megoldható, és ha valamit ingyen megszerezhetsz miért ne szereznéd? Ja, mert elkaphatnak? Az más... tehát nem azért, mert nem tennéd meg, hanem mert nem akarsz büntetést. Amúgy meg magadat szopatod a flashel, mert akkor semmilyen multiplayer/coop játékmódot nem tudsz játszani, ami ma már még jó néhány RPG-ben is benne van, és a legtöbb játéknak minimum. 30%-át képezi. Van olyan persze, aminek meg a 75, esetleg 100%-át adja ez... magadat bünteted. Óccó, de egy csomó tartalmat csak a youtube-on nézhetsz...
2012. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!