Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Érdemes lenne elmennem birkózni?

Érdemes lenne elmennem birkózni?

Figyelt kérdés

Az iskolában van egy gyerek,már sokat piszkált.Egy fejjel magasabb nálam és nagydarab is.Ma is nekiállt így gyengén ütögetni bokszütésekkel.Én meg már nagyon felidegesedtem,nekimentem,megfogtam valahol a lábánál vagy a derekánál és levittem a földre.Leesett a földre én meg rá.Olyan volt,mint amiket MMA-ban lehet látni.Mindenki csak nézett.Fel sem tudtam fogni,hogy hogyan csináltam ezt,az egész reflexből jött.Pedig sokkal nagyobb nálam.Az volt a szerencse,hogy nem esett rá semmire.

Ismerek egy biztonságiőrt,ő is elég nagydarab,95 kiló vele szórakozásból dulakodtunk,az se nagyon bírt velem.

165-7 cm vagyok kb.66 kiló.Járok kondiba,de inkább erőemelő jellegű edzést végzek.Akkor van érzékem a birkózáshoz?Érdemes lenne kipróbálnom?



2015. szept. 10. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

nah végre már egy sulis kérdező aki nem feltételes módban kérdez a bunyóról hanem múltidőben.

szép volt,cselekedtél nem tűrted az arcátlanságot és odaverted.

szerintem próbáld ki bírkót persze.

2015. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 wrestler56 ***** válasza:
A legjobb, amit magaddal tehetsz. Feltétlenül kezdj el birkózni!
2015. szept. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 aikiboxer ***** válasza:
Ha van birkózóedzés a közelben, ahol fogadnak, akkor igen; ha nincs, akkor keress judo edzést, az is jó! Vagy BJJ-t.
2015. szept. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!