Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Thai box. Miért lesz hányingerem?

Thai box. Miért lesz hányingerem?

Figyelt kérdés
Lassan két hete hogy elkezdtem a thai boxot. Nagyon szeretem csinálni csak az az egy baj van hogy ha ugrálunk edzésen akkor hányingerem lesz és kicsit rosszul leszek. Direkt odafigyeltem rá hogy előtte egy két órával már ne egyek. Akkor miért lesz hányingerem? Vagy ez csak az elején van így amíg hozzászokok ehhez a gyomrom is?

2015. szept. 18. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

gyenge még az állóképességed azért lehet ez.

de van akit a gagyi/fogsoron túlnyúló fogvédője tud irritálni egészen a hányásig.

2015. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 aikiboxer ***** válasza:
100%

Menj le kocogni a hét végén, javítsd az állóképességedet. Valószínűleg a kocogásnál is rosszul leszel kicsit -- eleinte. Majd belerázódsz.


Azért ha intenzíven sportolsz, nem ártana a kajádat rendbe tenni (olvasd el a Sárga kapszula c. könyvet, küzdősportolóknak is kiváló), meg valami rendes multivitamint szedni (Scitec vagy Biotech boltban érdeklődd meg), meg napi 1000 mg C vitamint és CaMg tablettát is benyomni.


Heti 2 edzés az kevés, mellette menj el még egyszer-kétszer kocogni.

2015. szept. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 aikiboxer ***** válasza:
100%
Esetleg próbáld meg azt, hogy vegyél Isostart és kortyolgass kicsit edzés közben. Lehet, hogy dehidratált is vagy, keveset iszol.
2015. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Már thai box előtt is futottam csak mióta elkezdtem nem voltam mert vagy tiszta lila volt a combom vagy az izomláztól talpra sem tudtam állni. De amint belerázódok folytatom a futást:) Köszönöm tanácsokat.
2015. szept. 19. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!