Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik Airsoft-ot válasszam?

Melyik Airsoft-ot válasszam?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2015. szept. 30. 12:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ezek olcsó trágyák,csalódni fogsz,hidd el!
2015. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%

ABS-ből van a testük. De nem valami gagyi műanyagból, elég strapabíró és kemény anyagból vannak.

Gearboxuk acél.


Szerintem korrekt árban vannak. Bár Taiwangun áron tavasszal egyik haverom 29k-ért vette a CM.507-et.

Ő nagyon elégedett vele mái napig.

Abszolúte kezdőfegyverek, annak pedig kiválóak. Ha nem dobálod az aszfaltra és nem esel rá futás közben a műanyag testnek se lesz baja.


A műanyag test NAGY előnye, hogy nem szakad le a kezed egy 6 órás (esetleg több napos) játék után , mint az én 4,5 kg-os ákámtól. :D

2015. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És az SRT-ről tudsz valamit mondani?
2015. szept. 30. 21:12
 4/11 anonim ***** válasza:

Spartac sem egy rossz gyártó.


Valójában azok a fegyverek melyek ezeken az oldalakon szerepelnek egyáltalán NEM rosszak.

2015. szept. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A Spartac belseje is ugyan az, nem? Vagy az ABS minősége valamivel rosszabb?
2015. okt. 1. 07:21
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

Nyugi a gearbox fém.


De elmesélek neked egy vicces történetet, mi szerint az én acél gearboxos cyma ak-m kevesebb ideig bírta mint haverom nem tudom milyen márkájú műanyag gearboxos ak-ja :D

2015. okt. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy érdemes-e megvenni az SRT-t. Lehet jobb lenne a CYMA-t. Nem igazán látok ilyesmi kérdéseket, és a CYMA M4-ről hallottam jót.


Ha meg kicsit felsőbb kategóriába lépek, akkor ott vannak az alu testesek. Ami szerintem egyáltalán nem jobb.

Max, ha acél testes lenne.

2015. okt. 1. 08:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Rendes alu jobb az abs-nél, spiáter szerintem sem. Egyébként M4-ből az éles sem acél, szóval ez kicsit irreális elvárás részedről:)
2015. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy már igen. De egy jó M4-nek azért ára is van. És kezdésnek szerintem tökéletesen megfelel a Cyma M4. : [link]
2015. okt. 2. 22:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Kezdésnek szerintem is.
2015. okt. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!