Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Otthoni bokszütések gyakorlásá...

Otthoni bokszütések gyakorlására a sima henger alakú vagy a test alakú bokszzsák a jobb?

Figyelt kérdés

[link]

vagy

[link]



2015. szept. 30. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:

A sima henger is megfelel a célnak.

Én speciel a napi feszültségeket szeretem levezetni rajta.

2015. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én a heti 3 edzésből nem tudok mindegyiken részt venni az egyetemi dolgaim miatt, így edzésre használnám :)

Henger alakún lehet felütést gyakorolni?

2015. szept. 30. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, csak kicsit oldalról húzod, vagy nem forgatod be teljesen. Testre is "oldalasan" ütöd a felütést, mármint ha bordára mész. Ha gyomorra, akkor nyilván rendesen.
2015. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oh, kösz :D
2015. szept. 30. 22:17
 5/6 aikiboxer ***** válasza:

Úgy általában véve rengeteg féle zsák van keménységre, súlypontra stb. és ezért nem szabad zsákot netről rendelni, hanem el kell menni kipróbálni. Van zsák, amely túl kemény, vagy rosszul leng be stb.


A felütést simán lehet gyakorolni sima hengeres zsákon. Meg kell tanulni a felütést messziről megküldeni, nem csak közelről ütögetni.

2015. okt. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van társad, tud segíteni a felütés gyakorlásában. Picit eltartja a zsákot, és voálá.
2015. okt. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!