Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tud-e valaki olyan oldalt...

Tud-e valaki olyan oldalt mondani, ahol videóban, vagy leírásban elmagyarázzák az agresszív görkorcsolya alap trükköket? Vagy ha esetleg van egy ilyen könyv az is jó lenne. A válaszokat előre köszi! ;)

Figyelt kérdés
És mennyi idő megtanulni az alapokat?

2015. okt. 5. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Youtubeon találsz videókat. Kellő gyakorlással főleg ha aki segít, megmutatja mit hogy kell, viszonylag hamar. De sokat kell gyakorolni, nap mint nap, es sokat fogsz esni. Mióta korizol, miket tudsz már?
2015. okt. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És miket szeretnél megtanulni?
2015. okt. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából, korláton csúszás, félcső, a 180 fokos... Fordulások, ilyesmi...
2015. okt. 6. 20:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Fitness korival, szoktam olyan 5-6 éve, és most olyan 4 hónapja határoztam el, hogy trükközök, mert nagyon tetszik, meg imádom az extrém sportokat, és unom, hogy csak gurulok. Agr.görim majd valamikor tavasszal lesz csak, mert még kell egy csomó pénz hiányzik. És ha húsvétkor veszem akkor meg a szüleim kipótolják... Meg amit kinéztem az 80.000 Ft.... A trükköket meg azért kérdezem, hogy azért majd tudjak róla vmit. Meg a t féket, a hátrafelet a fordulásokat tudom fitness be is gyakorolni. ;) és te szoktál görkorizni?
2015. okt. 6. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Én indittam 15 éve az indexen a görkoris topikot.


Van agro és fitness korim is, de már nagyon keveset korizom pedig jó lenne elővenni.


Régen voltak agro korisok mára alig maradtak


Merre felé laksz?


Írj a topikba, biztos fognak segíteni és nem kell egyedül koriznod. Egyedül ugyanis nehéz fejlődni

2015. okt. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi.. :)
2015. okt. 7. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!