Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen gördeszkát vegyek...

Milyen gördeszkát vegyek (nagyon) kezdőként?

Figyelt kérdés

Tényleg kezdő vagyok, ráadásul nem tehetséges (ez már most látszik, mindenesetre nagyon élvezem a dolgot)! Egyszer szeretnék venni egy longboardot is, de most csak nagyon alap cruzer kellene, nagyon alap dolgokra. Csúszni, olliezni és grindolni, de az ár igazából nem lényeg, gondolom ebben a kategóriában úgy sincsenek extrém drága darabok. Kezdőknek való, de minőségi legyen!

Kérlek konkrét márkákat írjatok, vagy akár linkelhettek is! Köszönöm...



2015. okt. 22. 02:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy kezdőknek való, egy értelmes deszka 25-30ezernél kezdődik.
2015. okt. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom... Én mindenhol azt hallottam, hogy egy kezdőnek ahhoz hogy megtanulja a legalapabb dolgokat nem ajánlott jobb/drágább deszkát venni, többek között mert nem használná ki úgy sem, s ha már az elején nem jön be neki és/vagy egyáltalán nincsen hozzá érzéke, akkor ne dobja ki a pénzt az ablakon.

Amúgy az általad írt árat én nem találom olyan magasnak, tehát kitudnék adni ennyit rá, viszont ebben az árkategóriában, rengeteg a választék és én nem tudom miszerint kell dönteni. A kérdésem leírásában kértem, hogy ajánljatok márkát, vagy akár linkeljetek egy konkrét deszkát egy konkrét, megbízható áruházból... Igazából ez volt a kérdés lényege, egyébként köszönöm.

2015. okt. 22. 16:47
 3/4 Beniy ***** válasza:

Hali! Szerintem neked érdemesebb lenne egy sima, mezei "fagyispálcika" formájú deszkával kezdeni. ;) Ezt később át lehet alakítani két-három alkatrész beszerzésével cruiserré, viszont ha csúszkálni akarsz megtanulni, vagy normálisan olliezni, akkor kezdeni ilyennel érdemes és ha később átalakítod akkor egyébként nagyjából ugyanott tartasz ár szempontjából, mintha most vennél egy cruisert. :)

Az elsőnek pedig abszolút igaza van. Normális komplett deszkát kb. 25-30 között lehet találni. Azért érdemes már normális deszkával kezdened, mert könnyebben fogsz tanulni rajta (mert működik is, nem csak imitálja azt, hogy egy gördeszkán állsz) és jóval tovább is fog tartani, mint egy Tesco-s cucc.

2015. okt. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
igen.. kezdőknek olcsóbb deszka kell... ezért írta az első kedves kommentelő hogy 30.000... ugyan is ha ennél lejjebb mész akkkor olyan rossz menettulajdonságokkal fog bírni ami lehet el is veszi a kedvedet az egésztől.... tudom hogy nem kis tétel de mástnem rakd össze és a függökre meg a kerekekre figyelj... a lap tök mindegy milyen egyszer eltörik
2015. dec. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!