Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek megéri kezdőként,...

Szerintetek megéri kezdőként, az alábbi felszerelést megvenni?

Figyelt kérdés

[link]


Jó ez az Adidasos kesztyű és fogvédő? Illetve ha nem, akkor tudtok más boltot Győrben vagy Tatabányán ahonnét lehet venni felszerelést? 15-18 ezret szánok erre, úgyhogy magában foglalja a kesztyű,sípcsont-,fog-,lágyékvédőt. Most kezdtem, szóval csak edzésre kellene a felszerelés, meccsre még nem.



2015. okt. 7. 17:27
 1/6 aikiboxer ***** válasza:

Nekem van egy ilyenem, mondjuk én még 8 ezerért vettem ezt a szettet ugyanott, de szerintem megéri igen! A fogvédő teljesen jó, a kesztyű meg kb mint az ugyanennyibe kerülő Everlast szóval vedd meg bátran!


Csak arra figyelj, hogy a 14 OZ-ost vedd meg!

2015. okt. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább 10-12-est, a 14 túl nagy!
2015. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az edzőtársak nem szeretik a túl pici kesztyűt kettes, szerintem ezért írta Aikiboxer a 14-es kesztyűt.
2015. okt. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 aikiboxer ***** válasza:
A 10-es kesztyűt emberkedős kesztyűnek hívják, mert qva kemény -- azt éred el vele, hogy a sparring partner ideges lesz és rohadt nagyokat fog ütni. A 12-es már jobb, de a tapasztalat szerint még az is túl kemény. A 14-es az ideális, illetve amögé jól el lehet bújni.
2015. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Beruháztam egy olyan szettre, kíváncsian várom. 12 unciásat vettem, mert 10-es nem volt és versenyre úgysem megyek ahol az a követelmény, így edzésre nagyobbat vettem. 14-est már nem mertem, hátha túl nagy. No de ment a zöld mindegyikőtöknek :)
2015. okt. 7. 23:34
 6/6 anonim ***** válasza:
De pont azért rossz a 14, mert hozzászoksz hogy nagy felületen véd! A 10 lehet hogy erős, de azzal jobban tanulsz, illetve gyorsabban ütsz vele. A 12 jó választás volt!
2015. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!