Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tudnátok helyeket mondani,...

Tudnátok helyeket mondani, ahol megtanulhatnék lőni egy normális áron?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a lövészet nagyon drága, nem is kell túl olcsó hely, csak valami elfogadgató. Budapesten élek, ezért lehetőleg valahol ott kéne. 15/L

2015. okt. 30. 11:47
 1/3 kovpet ***** válasza:

Lőni úgy tanulsz meg, ha lősz. Sokat. A lőszernek meg van darabára, így ez a sport olcsón nem úszható meg sajnos.


Légfegyverrel mondjuk azért jelentősen olcsóbb, kezdheted azzal. Aztán, ha már megvannak az alapok, akkor mehetsz kiskaliberre. Az sem olcsó, de azért sokkal olcsóbb mint a nagykaliberes lövészet.

2015. okt. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Google-ba beírod hogy "budapest lőtér". Kiválasztod a hozzád legközelebb esőt/legszimpatikusabbat. Felhívod őket, elmondod az igényeidet, kérsz egy időpontot. Nem kell félni tőlük, bár szigorúak szoktak lenni, (ez azért fegyvereknél érthető) de nem harapnak.


Mint előttem is írták, maga a lőtéren tartózkodás és a fegyverbérlés néhány ezer forintból kijön. Ami drága az a lőszer, ez pedig többé kevésbé mindenhol ugyanannyi.

2015. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nem tudom mennyire frissek ezek, de egy telefont meger.

Kerdezd meg azt is, hogy van-e minimum korhatar. Lehet hogy 18eves korodig csak felnott kiserettel mehetsz, ami extra koltseg lesz, mert lehet hogy apuval/anyuval is kifizettetik a belepo arat.


Nagyon jo mulatsag egyebkent. En kulfoldon elek, itt sokkal elerhetobb a dolog es lany letemre (na jo, inkabb no-36) nagyon elvezem.


Javaslom mindenkepp vegyel nehany orat ha tudsz. Nalunk a loteren van oktatas. X penz es egy ora, abbol kb. fel ora elmeleti fel ora gyakorlas. Szoktam figyelgetni a tobbieket a loteren, meglatszik hogy ki az aki tudja mit csinal es ki az aki James Bond-tol tanulta a lovest. A testtartas, a fegyverkezeles, ezeket tanulni kell, ahogy biciklizni is meg kellett ugye eloszor tanulni.


Jo szorakozast!

2015. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!