Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani olyan fehérje...

Tudnátok mondani olyan fehérjeturmixot, ami hatásos és normális íze van?

Figyelt kérdés
Amit most szedek a Power Track - Power protein, annak valami borzalmas az íze, alig tudom meginni az adagomat, mert egyszerűen rossz íze van.
2011. nov. 4. 02:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja még az, hogy nem tudom mennyit számít, de én a vaníliás ízbe próbáltam ki. Sokan mondják, hogy a csokis és a citrom-túrós jó ízű. Nem tudom azokba is megvan-e, de amit én iszok annak az a fura mellékíze, az a poríz ami pocsék. Nem tudom más íz megváltoztatná-e ezt. Mert ha nem akkor rá álok egy másik italra, mert nem bírom meginni ezt, max 1 decit, de ugye 3 decit kéne 1 adagra.
2011. nov. 4. 02:15
 2/12 anonim válasza:
27%
verd bele a farkad úgy sokkal krémesebb
2011. nov. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
OMG de nagy gondjaid vannak öcsém. Baz.+ miért iszod azt a turmixot? Azért, h fejlődj tőle vagy, h finomat igyál? Ha jó ízűt akarsz inni akkor igyál kakaót baz.+.
2011. nov. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gaspari Myofusion, Új Biotech Nitro Pure Whey Gold, ezeket próbáltam és finomak, viszont árban drágábbak, mint a power protein..
2011. nov. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Te a szóját érzed a PP-ben. Nekem is az van most, banános. Az ízével meg kell barátkozni, de ne nyammogj rajta. Felráz, leküld, száj megtöröl. Ennyi a nagy megoldás. Ha neked az íz számít, akkor nézelődj az élményfehérjék kategóriájában.
2011. nov. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
vegyél tejsavót!
2011. nov. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 dirtboy ***** válasza:

kevert közül próbáld ki a promixet annak jobb az íze,

rosszul gondolod mert ha egy adagot hozzá keversz 1deci vízhez akkor kb. olyan mintha fost innál,keverd 3-3,5 decihez és az íze is másabb lesz meg könnyben lecsúszik.

2011. nov. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
még annyi, hogy olyan nincs hogy egy fehérje hatásos. ez sima tápanyag.
2011. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Akik bunkón válaszoltak azoknak üzenem, hogy tudom nem az íz a fontos, de azért ne olyan legyen, hogy ha megiszom, akkor az íze miatt majdnem kihányom.

Aki normálisan válaszolt annak köszönöm. Akkor az a szója íz, mindegyik ízesítésűbe benne van igaz?

2011. nov. 4. 12:15
 10/12 dirtboy ***** válasza:

nem, csak azokban van amikben van szója protein

ami tiszta tejsavó vagy tiszta tojás protein azokban nincs szója

2011. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!