Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kezdéshez milyen gördeszkát...

Kezdéshez milyen gördeszkát érdemes venni?

Figyelt kérdés

Már kinéztem egy darkstar deszkát, azt olvastam ez jó fajta, de még nem döntöttem el. Még nem tudok, de már próbálgattam és biztos vagyok benne, hogy nem csak egy hónapot fogom haszálni.

Maximum egy két trükk, de az földön, amit csinálni fogok vele.



2015. nov. 4. 12:49
 1/7 Beniy ***** válasza:
Hali! Darkstart ne, az árához képest gagyi minőségű, gyorsan törik. Akkor már inkább egy Blindot. ;) Illetve a gördeszka mérete is fontos vásárlásnál. Ezt kisebb mértékben a lábad mérete, nagyob mértékben a gördeszkázásod stílusa fogja meghatározni. :)
2015. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sirius99 válasza:

[link]

kezdésnek szerintem ez egy jó deszka, nem törik annyira.

2015. nov. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én egy komplett deszkát szeretnék venni, amit nem kell összeszerelni. Több helyen is ajánlották, hogy kezdőnek a darkstar, blind, jart, element, zero stb deszkák jók (amik össze vannak rakva).

Melyik a legjobb? Nem szeretnék évente venni egy újat, ezért tartósat keresek.

2015. nov. 5. 16:58
 4/7 sirius99 válasza:
Én képes vagyok egy vadi új deszkát 3-5 hónap alatt elkoptatni...
2015. nov. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Beniy ***** válasza:
Ezek közül az Elementet és a Zerot mondanám a legminőségibbeknek, de egy év után - ha normálisan használod - valószínűleg kell cserélni rajta valamit így is-úgy is. :/
2015. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2015. nov. 6. 17:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy milyen deszkát választasz kezdésnek, csak ne Tesco-s legyen. Én az Oxelo gördeszkákat ajánlom.
2015. nov. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!