Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen gördeszkát érdemes venni?

Milyen gördeszkát érdemes venni?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, de nincs sok keretem gördeszkára. Épp ezért egyszer szeretnék venni, és akkor egy elég jót. Milyen márkájút érdemes vennem? Drágább az épített, mint a készen kapott? Tudtok oldalakat linkelni(lehet használt deszka is)?

2014. febr. 11. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezeket a deszkákat ajánlom, de ott van még a coreshop, stég, zone :)

2014. febr. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Beniy ***** válasza:
Hi! Kérdés, hogy egész pontosan mennyit szánnál rá? Márkák között Almost, Blind, Flip, amit szerintem érdemes venni, de ha van rá egy kicsit több cash, akkor egy Element komplettel nem lehet mellélőni. :D Alacsonyabb árkategória például a Darkstar, amit szeretni szoktak. Egyébként a készen kapott deszkák, tehát a komplettek többnyire valamivel olcsóbbak szoktak lenni, de ez attól is függ, hogy miből rakod össze. Minden esetre szerintem ha tudsz, akkor menj el egy skateshopba (Zone, Stég, itt amit az előző írt Pepperskate) és ott kérdezd meg, hogy mit ajánlanak, meg esetleg, hogy rá lehet-e állni egy-két deszkára. Érdemes kipróbálni néhányat, mert csak akkor fogod megtudni, hogy melyik méret és forma tetszik neked. Az említett oldalaknak mind van webshopja (vagy legalábbis valami hasonló), ott nyugodtan nézelődhetsz. Amit még én ajánlanék az a Garage !!WEBSHOPJA!!, a bolt annyira nem poén. [link] (Mellesleg használt deszkát én speciel nem vennék. Képekről nem igazán lehet látni rendesen, hogy nincs-e picit megtörve valahol, vagy éppen hogy volt kezelve. Jobb az új.)
2014. febr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!