Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Cain Velasquez vs. Fabricio...

Cain Velasquez vs. Fabricio Werdum visszavágó?

Figyelt kérdés
Tudjuk Cuidad De Mexicoban Werdum lefolytotta a american-mexicóit :) Mit vártok a visszavágótól?

#UFC #Cain #fabricio #velasquez
2015. dec. 10. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Lefojtja megint.
2015. dec. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Werdum lefojtotta**** Helyesírás 1-es :( :)
2015. dec. 10. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd megtanulod. A helyesírás nem könnyű dolog, hiába hiszik azt sokan.
2015. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a támogatást, sajnos a szükséges kompetenciáimat nem szereztem még meg, fel fogok ütni egy szótárat az államvizsgám előtt :)
2015. dec. 11. 12:29
 5/6 anonim ***** válasza:

ŐŐŐ ez elég homályos... Attól függ mi van Cain el, sokat kivett belőle a sérülés, és a legendás kondija is elveszett, nagy kérdés mit tud nyújtani egyből a visszavágón...

Werdum meg szépen fejlődik, de nem olyan jó mint ahogy beállítják, az állóharca gyenge, és nagyon akarja hogy a földön fekve rámenjenek...

Cain jobb, de mint mondtam a sok szünet meg hogy egyből visszavágó, nem mutat túl jól.

2015. dec. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Werdum és Cain állóharca között szerintem nem sok különbség van, Cain a cardiójának és birkózó mivoltának köszönhette az eddigi sikereit, nyilván a Mexikóvárosban rendezett gála tengerszintfelett nem feküdt a több mint egy évet kihagyó bajnoknak, de Werdum állva simán van olyan jó mint Cain, és a BJJ-je a legjobb a világon ebben a súlycsoportban, ami szerintem döntő lehet ami a szufla, és tengeszint(közeli) magasságban Cainnak eddig mindig kifogyhatatlan volt, várom a meccset nagyon :) Mindkét harcost kedvelem remélem látunk egy jó stand-up wart :)
2015. dec. 14. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!