Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mai FCB vs. Bayern visszavágó....

Mai FCB vs. Bayern visszavágó. Vélemények?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 22:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szégyen szánalom , a Barca meg se próbált nyerni ... Ronaldo tegnap sérülten is vállalta a játékot , messi cserbenhagyta a csapatát , kb ennyi , messivel egy halvány esély még maradhatott volna.


Ennek ellenére , a Bayern hatalmasat alkotott.

2013. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 El Greco ***** válasza:
Mi lett az eredmény????????????????
2013. máj. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

0:3 :)

Széjjelp*csáztuk őket!!! :)

mia san mia!!! viva fc bayern!!! :)

2013. máj. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 El Greco ***** válasza:

Júúúúúúj!

Szegény Barca.

Überciki!

2013. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

CSAK KÖNYÖRGÖM, NE LEGYÜNK TELE DIVATDRUKKEREKKEL! KÉREK MINDEN OLYAN DRUKKERT, AKI MINDIG A LEGJOBBNAK SZURKOL, HOGY A BAYERNT HAGYJA KI! KÖSZÖNÖM!

FC BAYERN! STERN DES SÜDENS!

2013. máj. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Egyetértek az előzővel. Én mindigis bayerndrukker voltam (persze ilyenkor én is többet foglalkozok velük mint általában :D) és engem is zavar h pl. valaki egyik héten kiírja facebookra h éljen a barca pl., egy hét múlva meg már azt látom nála h mia san mia vagy viva fc bayern...
2013. máj. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
NAGYBETŰS VAGYOK MEGINT! ŐŐ EGYÉBKÉNT VÉGÜLIS MINDEGY, MERT HA MONDJUK JÖVŐRE A BAYERN KIESIK A NEGYEDDÖNTŐBEN, ÉS A DÖNTŐT A BARCA-REAL JÁTSSZA, AKKOR ÚGYIS MEGSZABADULUNK TŐLÜK! PERSZE, JÖVŐRE IS LEGYEN FC BAYERN DEUTSCHER MEISTER JA SO HEISST ER MEIN VEREIN...
2013. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Szégyen szánalom , a Barca meg se próbált nyerni ... Ronaldo tegnap sérülten is vállalta a játékot , messi cserbenhagyta a csapatát , kb ennyi , messivel egy halvány esély még maradhatott volna. "


Kussolj már, mit tudsz te? Honnan veszed, hogy Messi kérte, hogy ne játszhasson?

2013. máj. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Kussolj már, mit tudsz te? Honnan veszed, hogy Messi kérte, hogy ne játszhasson?"


Nem kéregetni kell , akarni , csak akarni sem akart .. ennyi.

2013. máj. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jó, hogy ennyire ismered Messit. Pont ő az, aki akkor is játszani akar ha kilóg a bele. Nem tudom már melyik meccsen lázasan állt be, és két gólt lőtt. De ha egyszer sérült nem véletlenül nem játszatták. Ronaldoé valszeg enyhébb volt, nem kell már mindenből fölényt kovácsolni neki -.- Ilyen hülyeségeket, b+.
2013. máj. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!