Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A Tokyo Marui csak olyan...

Sarabon kérdése:

A Tokyo Marui csak olyan fegyvereket gyárt ami többnyire ABS Műanyag?

Figyelt kérdés

2015. dec. 25. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Így van, de azok jó minőségűek és tartósak legalább is 3-4 éve annak számított hogy most milyen fogalmam nincs mert már egy ideje abbahagytam az airsoftot mivel környéken se érdeklődés nem volt rá illetve anyagilag sem álltam úgy hogy tudjak rá költeni

Lényegében minőségi fegyvereket gyárt főleg hogy tartósak és bírják a strapát ez az árán is meglátszik.

2015. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a választ, azt esetleg meg tudod mondani, hogy melyek azok a gyártók akik magas minőséggel dolgoznak? nem gond ha drága fegyverek.
2015. dec. 26. 09:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Marui az etalon az airsoft világában. Mondhatni, hogy a fegyverek Rolls Royce-a :D Műanyag külsővel rendelkeznek többnyire és nem is valami bitang erős fegyverek, de az összeszerelés minősége és a felhasznált alaktrészek következtében nagyon tartós és pontos jószágok.

A fegyverekről és a márkákról nagyjából ebből a cikkból tudsz informálódni: [link]

2015. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak ismételni tudom amit mások írtak. A TM az etalon. A többség őket utánozza. Főleg a kínaiak.
2015. dec. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!