Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen gördeszkát ajánlotok...

Flowers55 kérdése:

Milyen gördeszkát ajánlotok kezdőknek? (12/L)

Figyelt kérdés
Lehetőleg 10000 FT alatt,ha lehet linkeket is küldjetek! Előre is köszönöm!

2015. dec. 27. 21:32
 1/7 anonim válasza:
vegyetek egy sima gördeszkát annyi különbséggel hogy műanyag kereküs tudom rossz de lehet vele rendesen menni lassú egy kicsit de legalább tudod vele a fordulatokat a trükköket (stb.) venni és utána ha jól megy minden cseréld le a kereket zselésre az gyorsabb és hát elég csúszós féle (ezért kel műanyag kereken elöször)
2015. dec. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erről mi a véleményed/véleményetek?: [link]
2015. dec. 27. 23:21
 3/7 Yoni03 ***** válasza:
Még gagyi deszkát sem kapsz annyiért. A normálisak újonnan 30000 körül kezdődnek. Használtan lehet szerzel 20000 körül jóféle cuccot, de 10000 alatt ne reménykedj rendes deszkában
2015. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szerintem neked jól lesz és KEZDÖNEK nem kell olyan komoly deszka.. elég egy sima és ha profibb lesz vegyen komolyabbat az már az ő döntése.. (első voltam)
2015. dec. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Beniy ***** válasza:

Kezdőknek pont, hogy normális deszkával érdemes kezdeniük, hogy normálisan meg tudják tanulni az alapokat.

Normális komplett deszkát újonnan 25e alatt nem igen fogsz kapni sajnos, használtan pedig esetleg a leharcoltabbakat be tudod szerezni 15e-ért. Ennek ellenére én akkor is azt mondom neked, hogy várj vele egy kicsit, gyűjts rá (illetve várd meg a tavaszi akciókat) és inkább költs egy olyanra, ami működik is és meg is marad sokáig, mint egy olyanra, ami fél óra után már gurulni sem gurul normálisan (Decathlonos cuccok közül egy csomó olyan van, ami már a polcról levéve sem gurul) és csak elveszi a kedved a sporttól. :)

2015. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Amit linkeltél ne vedd meg :D olyannal kezdtem én is és 1 ollie tol eltört a tengely
2015. dec. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké,köszi a válaszokat
2016. jan. 1. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!