Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Brock Lesnar mennyire kemény?

Brock Lesnar mennyire kemény?

Figyelt kérdés
Nem ismerem az MMA-t, de most bukkantam rá és láttam Lesnart. Szerintem nincs ellenfele. Nagyon ki vagy gyúrva, állandóan olyan fejet vág, hogy "megeszlek reggelire kisfiam" meg ki van tetoválva. Szerintem nem is lehet kiütni. Ráfekszik valakire és kinyomja belőle a szart. Vagy valami feka Tyson legyőzné szerintetek?

#MMA #Fight #daráló #box #borck lesnar
2016. jan. 3. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Jó harcos volt, bár nem verhetetlen. Előnye leginkább a birkózás volt, az ereje és a mérete mellett.

Sajnos karrierje végén valamilyen belső szervi betegség is gátolta.

Én kifejezetten kedveltem, amíg versenyzett.

őt is - mint mindenkit - ki lehet ütni. Nézd meg a Velasquez elleni címmeccsét.

2016. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jó birkózó, tök közepes harcos. Szar állóharccal.

Egyáltalán nem bajnoknak való, a bajnoki címét is inkább hagyjuk mert nevetséges. De egy ilyen gyengébb nehézsúlyban olyan top10 es arc, de inkább a vége fele.

De úgy is csak a pénzért csinálta, el is mondta, meg az ütésektől is félt.

Volt vagy 120 kiló tiszta izom, amivel rátehénkedett az ellenfélre és jó birkozó lévén le is gyűrte a gyengébb ellenfeleket, de egy jobb földharcos, mint Cain pl. nevetségesen könnyen felállt, nem tudta lent tartani... Ami azért eléggé árulkodó volt, hogy ő nem az a harcos akinek a bajnoki öv körül kéne lenni, nem hogy bajnoknak...

2016. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tyson lecsapná szerintetek?
2016. jan. 7. 16:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt nehéz megválaszolni. Mikor? Mikor mindkettő fénykorában volt? Tyson biztos, hogy le tudná ütni, de testharcban és földön Lesnar dominálna.
2016. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide Tyson? Ő bokszoló volt, köze nincs az mma nek a bokszhoz.

Ez a sportágak közti összehasonlítás a legnagyobb butaság.

Bokszba nyilván 1 menetes ko lenne Lesnar, de mma ben kitudja, az a 120 kiló megindul aztán ráfekszik Tysonra...

De most Tyson nem ment volna ketrecbe ha nincs felkészülve, ha meg fel van, hogy döntöd el milyen lett volna, ha nem is volt? . . .

Minden más az mma ben, a védekezés is, elhajolgatások is a rúgások és térdesek miatt stb.

2016. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak ilyen utcai bunyóban, úgy, hogy mindent szabad. Mondjuk Lesnar beugat Tysonnak, Tyson meg pofáncsapja egy bal egyenessel (jab) és akkor indul a harc. Lesnar vág egy ilyen őrült fejet meg bevicsorog, Tyson csikorgatja a fogait, készül a fülharapásra. Mondjuk egy kocsma a helyszín a 8-kerbe.
2016. jan. 8. 22:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Tyson előzetesbe kerülne, de Lesnart kihozná a kaptárból a UFC jogi takarítóbrigádja :D
2016. jan. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
LOL
2016. jan. 9. 10:41
 9/10 anonim ***** válasza:
ekkora baromságot! vajon kiütné e tyson lesnart ha.... jó nagy barom vagy hallod
2016. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lesnar UFC-ben megint csak dellát keresett nagy neve miatt, amit jó kis pankráció múltjának köszönhet persze ez azt jelenti, hogy az amcsik imádják. Nem volt jó harcos. Annyi előnye volt, hogy hatalmas és erős, de rossz állóharcos. Tyson legyőzné bármelyik kerületi kocsmában sőt még fülvédő is lehetne rajta. Neki sokkal jobbak a reflexei, tudja mikor hova kell ütni. Erő meg még mindig lenne benne akkora, hogy kiüsse. Nem hiába Box legenda.
2016. márc. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!