Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » [Spoiler! ] WWE fanok! 2015...

[Spoiler! ] WWE fanok! 2015 SummerSlam-jéről lenne egy kérdésem! Undertaker vs Lesnar meccs?

Figyelt kérdés
Szóval, ugye volt ez a Taker vs Lesnar meccs.Állítólag volt valami a meccs közepén, amit a bíró nem látott, vagy nem számolta, vagy valami ilyesmi.Az hogy is volt? Vélemények is jöhetnek!

2015. aug. 24. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor Lesnar elkapta Undertakert a Kimura-val (feladásos fogás), akkor Taker feladta a meccset (3-at kopogott), de a bíró nem látta, viszont a gong megszólalt,, a bíró ellenben tovább folytatta a meccset közben Taker hátulról megütötte Lesnart és befogta a feladásos fogásába és Brock pedig elájult így Undertaker győzött. A meccs után, viszont Paul Heyman Brock Lesnart hirdette ki győztesnek.

Szerintem a Wrestlemania 32-n lesz a visszavágó, de ez még nem biztos.

2015. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy elmagyaráztad :)

Féltem, hogy Lesnar el fogja törni Taker kezét a SS-en, de szerencsére nem sikerült neki:)

2015. aug. 26. 15:13
 3/10 anonim válasza:
57%
hogy törné el mikor ez megjátszott? istenem..
2015. aug. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ja, kedves 2. válaszoló, vágom.Igen, igen... megjátszott... tudom.

Csak gondolom azt nem láttad, hogy HHH (Lesnar által eltört) kezéről mutattak röntgenképet is...

2015. aug. 27. 14:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos lesz visszavágó, de nem hiszem, hogy várnak vele a WM32-ig. Amúgy igen, az Undertaker kopogott, többször mutaták lassítva, de a bíró nem látta.
2015. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, előbb kérdeztem, utána olvastam a megoldást :D


/Spoiler!/



Bár jó lenne, de a visszavágó nem a NOC (Night of Champions)-on lesz :( Lesnar vs Big Show lesz, de hogy miért?

A másik (kettő, amire meg kíváncsi leszek) meg a Rollins vs Sting a WHC övért, illetve a Rollins vs Cena az USA övért, ráadásul mindkét meccs egy PPV-n, egy éjszakán!


(bocsi az off-ért :( )

2015. szept. 2. 20:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Wm32-őn szerintem Undertaker-Sting lesz, de valószínű hogy lesz még Taker-Lesnar is mert ez még nincs lezárva. Az is lehet hogy Survivor series-en lesz meccsük, de ha nem, akkor is nagyon valószínű hogy azon visszatér Taker hiszen a WWE debutjának pont a 25. évfordulója lesz az idei Survivor series-en.
2015. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, a 25. évforduló... :)

Sting-gel együtt pedig megnézném a Survivor series-en, nagy meccs lenne.

2015. szept. 5. 11:49
 9/10 anonim válasza:
A biro nem vette eszre hogy az undertaker kopogott nekem lesnar az igazi gyoztes
2015. szept. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. szept. 10. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!