Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tudnátok irni nekem katonai...

Tudnátok irni nekem katonai harcmúvészet edzéseknek elérhetőségeit weboldalait?

Figyelt kérdés
Egyszer regen voltam egy bemutaton ahol egy orosz katonai harcmuveszetet mutattak be. Ez nekem most nagyon fontos hogy megtalaljam azt vagy hasonlót!! Nem csak bunyozni tanultak ott hanem fegyverrel alakzatban haladni egyszerre tobb emberrel küzdeni éles helyzeteket szimulálva stb.... Az egyesület címere fekete es vörös kor volt benne valamilyen állattal. Talan gepárd puma vagy hiúz vagy nem tudod. De nem muszály pont az jo hasonlo is

2016. jan. 10. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha orosz akkor systema.

Azt tudom, hogy amilyen kepzest keresel az egyes kulfoldi orszagokban, anglia, oroszorszag, ausztralia, usa, mexico, nemetorszag, franciaorszag stb megtalalhatok. Ilyenkor volt katonak, zsoldosok valos harci tapasztalattal oktatnak civileket. Az usa-ban meg tulelesi kikepzes is van a vadonban volt katonaktol. Nagyon nepszeruek ezek a kepzesek de ketsegeim vannak, hogy te ilyet Magyarorszagon talalhatsz.

Raadasul ezek privat trainingek, igy nagyon dragak is.

2016. jan. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szögezzük le, nem harcművészet, hanem küzdősport.
2016. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Systema Siberian Cossack Hungary.


Facebookon megtalálod őket.

2016. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A SYSTEMA-t megtalaltam mar de nekem föleg a katonai alakzatok érdekelnének. Fegyverrel haladtak es pl jobbról volt az ellenség akkor hogy reagálnak stb.. Talán Felhívom az iskolát ahol ez volt..
2016. jan. 11. 14:19
 5/6 aikiboxer ***** válasza:
Hát én azt csinálnám a helyedben, de lehet, hogy rosszul gondolom, hogy elmennék egy fél fegyveres stílusra (Kali/Eskrima vagy ju jitsu) és mellette airsoftozni. Airsofton tanulhatsz taktikát, érezheted magad éles bevetésen; a kézitusát meg ilyen Kalin, ju jitsun vagy aikidón tanulhatod meg.
2016. jan. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

orosz katonák:systema

de más katonaságnál:általában krav maga de elő fordul még a jujitsu k1 kobináció is ez utóbbi inkább a tek-nél van

2016. febr. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!