Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kíváncsi vagyok egy küzdősport...

Kíváncsi vagyok egy küzdősport edzéseinek légkörére, milyen ott az élet és a közösség?

Figyelt kérdés
Azt hallottam már, hogy ha attól félek, hogy megvernek, akkor hagyjam a küzdősportot, mert ott több százszor meg fognak verni. Ez engem nem zavar, de mégis, milyen ezeken az edzéseken a közélet? Kialakul ott az emberek közt egyfajta kapcsolat, ami összeköti őket edzésen és edzésen kívül is? Van rá valami garanciám, hogy egy ütés sem fog ártó szándékkal érni? Akik küzdősportolnak, a tapasztalataikra lennék kíváncsi, minől bővebben. Köszönöm előre is.
2016. jan. 24. 01:22
 1/3 aikiboxer ***** válasza:

Van ilyen hely is meg olyan is! Ezért fontos, hogy megnézd a helyet, és kipróbáld, hogy jól érzed-e magadat. Van, ahol befogadnak, baráti a hangulat; és van, ahol túl baráti (edzés helyett bratyiznak). Van, ahol köcsögök vannak, van ahol meg nyávogós puhányok.


Hangulatra például ilyen (a miénk): [link]

2016. jan. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon helyfüggő. Voltam már olyan helyen, ahol egy csapat páva volt, meg olyan helyen is, ahol normális srácok. Amúgy dumálni, haverkodni lehet meg jobb is, mint egyedül üldögélni. Még a pávákkal is volt közös téma, de ők inkább az Iphone akárhanyat nyomogatták az idő nagy részében. Agyonütni nem fognak, az edzésen ha kesztyűzés van nem nagyon ütnek ki senkit.
2016. jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csapat függő, ezért fontos hogy jó társaságot találj. Egy jó helyen élvezed minden percét. Mi már rendszeresen járunk szórakozni 3an 4en annyira összekovácsolódott a csapat.
2016. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!