Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ennek a harcnak mennyi valóság...

Ennek a harcnak mennyi valóságalapja van?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=jqRPaucl8r4


Profi mma-s (öltönyös fekete) vs. kiszuperált spéci katona aki megjárta a sittet.



2016. febr. 15. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem sok. Magyar Honvéd pár napja világosított fel, hogy a speciális katonák ezt, hogy nyomják. MMA-s barátunk 1 másodperc múlva a földön lenne egy fojtásban. Továbbá két percet néztem, körülbelül egy perce püfölték egymást, ez már eleve irreális. De várjál, mindjárt bemásolom neked azt, amit Honvéd írt nekem ezekről a katonákról.
2016. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Ezek a speciális képzést kapott katonák, mint a rangerek, vagy desszantosok, felderítők egy különleges alakulatnál rengetegszer kerülnek olyan helyzetbe, hogy nincs módjuk használni a fegyverüket. Késsel vagy pusztakézzel kell elbánniuk a célponttal.

Ezek a katonák többnyire csinálnak valamilyen küzdősportot vagy harcművészetet,( mondhatnám minden különleges katona harcművész, de nem minden harcművész katona) de mindenképpen mesterei a harcnak, mert nekik ez nem a hobbijuk, hanem a hivatásuk. Ezenkívül olyan állóképességük van, amilyen csak nagyon kevés sportolónak. Azt is megkockáztatom, hogy egy ranger (pl.) jobb állóképességgel rendelkezik, mint mayweather vagy más küzdősport bajnok.

Ezek a katonák nem ringben harcolnak, nem kipontozzák az ellenfelüket, nekem volt alkalmam bercsényisekkel, edzeni, akik nem érdekeltek annyira a közelharcban, mint pl. A rangerek. Nekem lassan 2 évtizedes tapasztalatom van a közelharcban. Mégis meg tudott csinálni rajtam a egy szimpla hátsó fojtást, nem azért, mert gyorsabb mint egy bjj mester, hanem mert nem adott mást választást, mivel minden ütése, fogása kőkemény és dinamikus volt, belekényszerített egy olyan szituációba, amiben vert helyzetben voltam. És szerintem ez az óriási különbség. Egy ilyen katona egy GÉP, amíg egy harcművész egy jó kondiban lévő, képzett EMBER."


Szerintem nem kell magyaráznom semmit.

2016. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Benshee a legjobb sorozatok egyike.

2. A hapek nem rgy katona. Egy rablo aki zsru lett.


Nagyon szuper sorozat, de nem katona. Sosem volt az!

2016. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

*egy

* zsaru

2016. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha egy speciálisan képzett katonáról van szó, akkor összesen 3 életszerű mozzanat volt ebben az 5 percben.

2:17, 2:37, 3:59. A különlegesen képzett katona ezeknél a pontoknál gond nélkül meg tudta volna ölni az ellenfelét, és az egész bunyóban kb ez a 3 mozzanat volt, amit egy katona alkalmazna az életben. Az tuti, hogy nem áll le boxolni egy mma bajnokkal, mint az elején, mert azonnal kikap.

2016. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 aikiboxer ***** válasza:

A banshee tényleg egy jó sorozat, de az egyik legerőszakosabb, amit láttam. Alapfilm! De érzelmileg elég megrázó.


A főszereplő úgy emlékszem, különleges alakulatnál szolgált, majd elkövetett valami stiklit, emiatt sittre vágták volna, de egy bűnözéssel is foglalkozó tiszt kimentette, bűnöző lett, majd sittre került és onnan kiszabadulva adta ki magát zsarunak.


Rövidebben: a főszereplő kommandós, maffiózó és sittes 3in1. :)

2016. febr. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen a főszereplő valami katona csávó volt/kommandós, csak utána loptak elég rendesen a nőjével, összerúgta a port a maffiával és emiatt elintézték, hogy sittre menjen. Utána kijött és egy helyi seriff személyazonosságát vette fel. Aikiboxer mondta ezt jól, s szerintem is egész jó kis sorozat. Magyar Honvédnak köszönöm a választ, szerintem is hamarabb el kellett volna kalapálnia. Mondjuk volt neki kihagyás is, mert ugye sitten volt elég sokáig, tehát lehet azért tompultak a képességek. Bár a sitten is összevert egy nagy marhát, de biztos nem bunyózta végig az egészet.
2016. febr. 16. 14:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értem mi bajotok van vele, szerintem nagyjából reális, ki is fejtem:

Nos, Lucas Hood valóban volt katona, bűnöző, és sittes, nagy valószínűséggel boxolt is (egy jelenetben a maffiózó társával rendes edzőteremben vannak)

Viszont ahogy észre vettem nem az a fajta nagy katona akiről honvéd beszél ( másodpercek alatt megöl bárkit) mivel vlt olyan bunyó ahol az ellenfele csupán a mérete miatt dominált, közben a csávó csak egy Amish tanár volt aki gyerekeket vert.

Szóval nem hiszem hogy olyan számottevő a katonai múltja, legalábbis nem különleges volt.

A sitt lelkileg nagyon megedzette.

Na de erről a bunyóról!

Ő a seriff, az MMA bajnok fent van a ketrecben.

Ha le akarta rendezni sak neki kellet felmennie a ketrecbe ahol nincs semmilyen cucc, az MMA-s hazai terepen van. Ő nem hívhatta le hogy "na gyere már le, itt vannak vázák, meg asztalok, és majd azokkal bunyózok, mert én nem állok le veled boxolni" szöveggel, meg hát a nép szemében az MMA-s egy sztár, míg ő csak a nemrég jött seriff, ha meg vázával megy fel akkor utána le is nézik.

A bajnok szerintem fent reálisan verte meg, lent meg már Lucas dominált a hihetelen kitartásával, akaratával. A bajnok már az első komolyabb csapásoktól ordibált, míg Hoodot szinte összeverték, de hiába.

2016. aug. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!