Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A vörös húsokkal kapcsolatba...

A vörös húsokkal kapcsolatba hozott ráknak mekkora valóságalapja van?

Figyelt kérdés

2015. dec. 21. 13:53
1 2
 1/19 Cortez70 ***** válasza:
Semekkora.
2015. dec. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Valahogy gondoltam. De hogy ezt még a suliban is tanítják, elég elkeserítő. :/
2015. dec. 21. 14:16
 3/19 Cortez70 ***** válasza:
Ha megy elég rost, mikrotàpanyag, akkor nincs gond.
2015. dec. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Egyetértek.
2015. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 San Bernardo válasza:

Egyrészt lehet, hogy van alapja valamennyi.

..

Másrészt viszont mutasson nekem valaki bármilyen élelmiszert, amiről valaki valahol még nem "mutatta ki", hogy az bizony rákot okoz(hat). Már mindenről mondták, és az ellenkezőjét is.

2015. dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ugyan nem néztem még mélységében utána a dolognak, de egyáltalán nem mindegy hogy milyen tanulmány milyen kísérlete alapján nyilatkozták ezt. Hallottam, olvastam ezt-azt és a valós esély amivel növeli a rák kialakulását az pár tized-től 1-2% ig terjed, ami valójában lényegtelen szám. Ez a mennyiség statisztikai hibából is eredhet, továbbá még mindig kérdés számomra, hogy hogyan mérhető ez?


Nah majd unalmas karácsonyi perceimben utánanézek, és lehet dobok is az eredményről egy kérdést.

2015. dec. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Cortez70 ***** válasza:
Nincs alapja. Èlelmiszermèrnök vagyok, de ilyet nem tanítottak, hogy kàros lenne.
2015. dec. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Elelmiszer mernok ? ez valami uj dolog, csak azt aruld el nekem hogy hol lehet kapni tejet, es nem kell hogy a tehenet leszopjam .
2015. dec. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Cortez70 ***** válasza:
Mièrt lenne új dolog?? Régen is volt ilyen végzettség. A Corvinusra jàrtam, nem kamusuli.
2015. dec. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Cortez70 ***** válasza:

Parancsolj kisgyerek:

[link]


Nekem megvan az msc szint is, nemcsak a fősuli. Máskor nézz utána, mielőtt kötözködni akarsz.

2015. dec. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!