Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen cross motort ajánlotok?

Milyen cross motort ajánlotok?

Figyelt kérdés
Vettem egy Rieju rr 50-et és elszoktam vele járni egy cross pályára nagyon meg tetszet ez a sport csak ez a motor nem igazán erre van kitalálva és nem szeretném megölni ezért ugy gondoltam hogy beruháznék egy komolyabb motorra.És az a kérdésem lenne hogy 200 000ft környékén jó cross motort belehet e szerezni ha igen melyik az? (de ha lehet ne üzemórásat) válaszokat előre köszi.
2016. márc. 3. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden cross üzemórás és drága a föntartásuk.300 ezer a legalja amiért lehet venni egy müködőképes crosst.Ez alatt is ki lehet fogni de nagyon ritka.+ számolj hozzá minimum 150ezret amit rá kell költeni az első évben.Amugy meg ajánlom az kemeny endurokat.Pl Kawasaki Kdx.Ezek megbizható motorok es nem olyan drága a föntartása.Persze nem cross de nem ál nagyon messze tőle és lehet hogy megfelelne neked tanulni.
2016. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!