Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen cross motort ajánlotok?

Milyen cross motort ajánlotok?

Figyelt kérdés
163cm,47kg,16 éves lány vagyok. 85-öst nem akarok mert azt picinek tartom, viszont a 125-öst vagy a 250-est nemtudom hogy elbirnám e.

2015. aug. 14. 18:23
 1/5 akos127 válasza:

Kedves Hokusz Pok


Kawasaki gyart nagykereku 85-ost es 100-ast is habar nem tudom ezt nalunk lehet-e kapni, minden esetre menj be Kawasakihoz. Ajanlom meg a Honda CRF150-et es annak van egy R valtozata is, az allitolag lepest tart a 250-el is!

Sok szerencset

Crosszozni nagyon JOOOO

2015. aug. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi. :)
2015. aug. 16. 14:12
 3/5 anonim válasza:
husqvarna wr 125 szep es gyarilag 40 lovas :) ha eroset akarsz akkor azt vedd :)
2015. aug. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha meg felsz az erejetol akkor vegyel 125 os , esetleg 250 eset, de 4. utemut, az nem fog annyira nagyot huuzni, hogy ne biird el :)
2015. aug. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

-Ajanlom meg a Honda CRF150-et es annak van egy R valtozata is, az allitolag lepest tart a 250-el is.-

Ez jó volt :D ezért egy ktm exc 250 et vagy egy exc f-el nem hinném,hogy lépést tartana. Na mindegy is. Én lány vagyok pitbike-al kezdtem meg simson stb. Meg hát rá kell gyúrni,nem úgy van,hogy elestem aztán nem tudom felállitani a motort,beleragadt a sárba stb. Egy kihegyezett 85-ös bőven elég! Ismerem, elég jól tudnak menni...gázzal simán jön kerékre... de mivel nekem is gond a magasság 161 cm. Nagymotorral eddig csak utassal mentem mert ő tette le a lábát lc4 640. És nem kell egyből újat venni meg 2015 ös évjáratút. azért 95 től már vannak jó krosszmotorok. Emellett, ha túl nagy, teleszkópokat fel kell puhitani elől hátul vagy első telóba mehet higabb olaj is. Meg lehet venni ültetőszettet ezekbe is szerintem,úgy mint supermotoba. Remélem tudtam segiteni kicsit, mindent meg lehet oldani.

2016. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!