Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen longboard-ot vegyek?

Milyen longboard-ot vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni longboardozni, teljesen kezdő vagyok, ezért nem tudom, hogy milyen típus lenne megfelelő nekem. Csak közlekedésre használnám (koli-suli-kisbolt stb.), főleg Budapesten. Itt mennyire nézik rossz szemmel a deszkán közlekedőket? A Dechatlonban található Oxelokról jókat hallottam, szimpatikusnak is tűnnek (nem mintha ez olyan fontos szempont lenne laikusként) és az áruk is baráti. Kezdőnek megfelel? Yamba cruiser vagy yamba bois cruiser? Tippeket, tanácsokat szívesen fogadom. :)

2016. márc. 18. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Yamba Cruiser-t vegyél, mert műanyagból van és nem törik el, ha egy kocsi véletlenül keresztül megy rajta, úgy mint Yamba Bois Cruiser, mert az deszkából van. Nekem is van egy Big Yambám, én is hogyha boltba megyek, nem pedig trükközni, akkor azt használom, főleg ilyen jó időben.
2016. márc. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! :) Ha esetleg nem unom meg és később táncolni is szeretnék, akkor ahhoz hosszabb longboard-ot kell vennem, ugye?
2016. márc. 21. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:
igen. kérdezhetek valamit?
2016. márc. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Beniy ***** válasza:
55%

Hali! :) Én hosszabb távon a Decathlonos cuccokat nem ajánlanám. Az inkább ilyen havonta egyszer gurulgatós, pózerkedős okosság. Na most nálad az a probléma, hogy ahogy látom később dancelni is szeretnél, illetve Budapesten belül szeretnél közlekedni. Igen, ehhez valóban érdemes egy hosszabb deszkát venned, illetve nem árt, ha van egy közepes-jó rugalmassága. Na most annyit le tudok neked szögezni, hogy ha normális longit szeretnél, ami élvezhetően is működik, akkor az nem lesz valami olcsó. Azt tudom neked ajánlani, hogy nézegesd a longboardokat a wakeshop és a store13 oldalán, illetve facebookon keresd meg a Hilldancers Hungarian Longboarding nevű csoportot és ott kérdezz körbe, illetve nézz bele a shop mappába, hátha van egy eladó használt longi, ami neked megfelel.

Azért érdemes egyébként jó minőségűt venni, mert jobban is működik, mint egy erősen alsó kategóriás decathlonos/hervises cucc, illetve ez évekig meg tud maradni, ha vigyázol rá. :) (persze azért nem hímestojás, tehát általában bírják a gyűrődést, de a vizet például semelyik sem szereti ;) )

2016. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Van egy shopping all nevű webshop , ott erre a célra vannak megfelelők :)
2016. márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már megnéztem a csoportot és az említett webshopokat is. A facebook csoportban is ajánlották az dechatlonosokat.

Persze, kérdezni lehet :)

2016. márc. 27. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!