Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen sípcsontvédőt vegyek...

Milyen sípcsontvédőt vegyek thai boxhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok linkelni jó sípcsontvédőt, ami a lábfejet is védi? Milyen árban érdemes vásárolni? Megéri a pamut vagy inkább műbőr?



2016. márc. 23. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Sok mindentől függ.

1.mennyi pénzt szeretnél rá szánni

2.mennyi ideig kívánod űzni a sportot

3.mennyire fontos számodra egy vastag védelem a sípcsintodra

Elmesélem az én tapasztalataimat

Kezdetnek egy jó minőségű, bőrt vettem ha jol tudom 12 ezer forintért. sokat véd és nagyon vastag, talán kissé kényelmetlen is néha ez a vastagság de nem mozog a lábadon, tökéletesen illeszkedik. Később ezt félre raktam versenyre szánva és vettem egy olcsó 2-3 ezres védőt a helyi sportboltban és azóta azt használom edzésre. Kényelmes, könnyű àm néha csúszkál a lábamon. Viszont sparringnál nem véd olyan sokat és nem is baj mert legalább az ellenfél megérzi kicsit a rúgást, míg egy drágább talán túl sokat is tompít

2016. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan 100000 forint körül szeretnék rászánni( lehet kicsit több vagy kevesebb). Hosszútávra tervezem viszont, csak sparringra kellene. Még kezdő vagyok, szóval nem tudom hogy mennyit kellene védjen.
2016. márc. 23. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Százezer az kicsit sok, de gondolom tízezerre gondoltál :)

Nézegesd őket, amelyik megtetszik én azt mondom, mivel az olcsóbb és a drágább egyaránt megteszi

2016. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen annyira gondoltam :D

Rendben, köszönöm a segítséget de, akkor tényleg teljesen mindegy hogy pamut v műbőr?

2016. márc. 23. 23:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen igen, mindegyik kényelmes és megteszi a dolgát. Nekem a pamutos anyagú megvan 1 éve heti 4 edzés és nincs baja
2016. márc. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!