Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek ez jó longboard?

Szerintetek ez jó longboard?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnék venni egy longit, és ezt néztem ki magamnak. Régóta deszkázom, de longboardom még nem volt, nem is értek hozzájuk. Amúgy közlekedésre használnám, meg pl Balatonon gurulgatásra, és láttam, hogy trükközni is lehet egy longboarddal, szóval azt is szívesen kipróbálnám. Szerintetek ez alkalmas ezekre, megéri az árát? Vagy tudnátok ajánlani deszkát?



2016. márc. 29. 13:53
 1/1 Beniy ***** válasza:
Hátőőő ezen nekem igazából egyedül a függő tűnik igazán megbízhatónak. :O Szerintem nézz be a Hilldancers Hungarian Longboarding nevű facebookos csoportba és ott nézd meg a shop mappát, hátha találsz számodra elfogadható áron és minőségben használt longit. ;) Meg még ehhez annyit, hogy a pintail formát annyira nem ajánlanám neked, mert max. gurulgatni tudnál vele, neked pedig ha jól gondolom ennél komolyabb elképzeléseid vannak. Freestylera is alkalmas longit kellene valószínűleg keresned.
2016. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!