Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gördeszkával hogyan kell...

Gördeszkával hogyan kell egyenesen menni? ( igen komoly a kérdés :D:D)

Figyelt kérdés
3 napja vettem egy oxelo yamba-t. Először rá se tudtam állni, de már sokat fejlődtem. A problémám akkor kezdődik, amikor az egyik lábam a deszkán van, a másikkal meghajtom magam. Miután felteszem a hajtó lábam elkezdek balra kanyarodni. Nem tudom hogy tarthatnám egyenesben magam. Kérlek segítsetek. Minden tanácsot szívesen fogadok. Nem szeretnék trükközni csak közlekedésre szeretném használni :)

2016. márc. 29. 18:59
 1/2 Beniy ***** válasza:
Nagyon balra helyezed a súlypontodat, kb. ennyi. :D Lehetséges egyébként, hogy túlságosan lazák a függőid, de lehet, hogy csak gyakorolnod kéne többet, ezt innen nem látom sajna. :/
2016. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nightwing evil válasza:
szerintem oxeloval ne próbálkozz. darkstarral kezdj az jobb. aztán ha pro vagy jöhet egy element. de csak annyi hogy a lábad középen legyen(amely a deszkán van) és amikor lököd magad akkor magabiztosan és erősen egyenesen lökd persze a sújpont ne menjen át az álló lábadra. de ha érthetetlen voltam nézd meg a linket: https://www.youtube.com/watch?v=s_3T3HkYXNw
2016. márc. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!