Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek mennyi a gördeszká...

Szerintetek mennyi a gördeszkások átlagos testsúlya? én pl 17 éves vok mennyi lenne a legoptimálisabb?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? Olyan nincs hogy optimális testsúly, csak legyen jó egyensúly érzéked és kondíciód, ha te vagy mondjuk 180 cm akkor is lehetsz jó gördeszkás ha 60 kiló vagy és akkor is ha 90 kiló vagy, azt mondják hogy aki 180 cm magas annak kb. 75 kiló az ideális, viszont van olyan ember aki 180 cm és 80 kiló és mégis olyan mint egy csontváz, ez alkat kérdése is, kvázi mindenkinek más az ideális testsúly.
2010. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

aha értem .. ám 190 cm vagyok 83 kg-al .. én régen deszkáztam csak már kb 1 éve nem álltam rajta és arra voltam kiváncsi hogy mennyit bír ki 1 deszka .. mennyi a határ .. itt van pár kép a deszkámrol: [link]

[link]

[link]

[link]

2010. ápr. 9. 22:57
 3/5 A kérdező kommentje:
[link] megegyezik ezzel nem?
2010. ápr. 10. 12:58
 4/5 anonim ***** válasza:
A te súlyodtól semelyik gördeszka sem törne szét, nem tudom hogy melyik gördeszkánál mennyi lehet a határ, egy jó gördeszka lehet hogy egy 200-300 száz kilós embert is elbírna, a fene tudja, de akik össze tákolják a deszkákat ők biztos jobban megtudnák mondani, 190 centidhez a 83 kg teljesen jó.
2010. ápr. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt meg hogy megegyezik e, nem tudom meg mondani, főleg mivel hogy soha nem is gördeszkázok.
2010. ápr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!