Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen gördeszkát ajánlanátok?...

Milyen gördeszkát ajánlanátok? (leginkább ti, profi deszkások)

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagyok és főként közlekedésre szeretném használni, de szeretnék megtanulni vele néhány alaptrükköt is. (pl.: ollie, esetleg kickflip)

Deszka választásnál mennyire számít a magasságom, súlyom, lábméretem? Előre is köszi a válaszokat. 18L



2016. ápr. 3. 03:49
 1/3 anonim válasza:
0%
Szerintem pennyboard-ot vegyel
2016. ápr. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vegyél*
2016. ápr. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Beniy ***** válasza:
Hi! :) Először is nem értem ezt a penny őrületet.. Guruláson kívül nem igazán lehet vele mást csinálni. Kérdésedre válaszolva pedig egy teljesen átlagos, skateshopból vett komplett gördeszka megfelel neked, illetve ezek közül esetleg a lábméreted tud egy nagyon picit számítani, de a deszka méretét leginkább az fogja meghatározni, hogy mire szeretnéd használni. (Milyen stílusban gördeszkáznál majd később leginkább, mi az ami tetszik.) Annyi még igazából, hogy a Tricks, Jart és a Darkstar márkákat lehetőleg kerüld, illetve az a legtutibb, ha el tudsz menni esetleg egy skateshopba és ott megkéred az eladót, hogy ráállhass egy párra, hogy érezd, hogy melyik méret lenne neked a legkényelmesebb. :) (ha budapesti vagy, akkor ezt nagyon sok helyen meg tudod tenni)
2016. ápr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!