Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik görkorcsolya a jobb?

Melyik görkorcsolya a jobb?

Figyelt kérdés

Üdv, szeretnék mutatni 2 görkorcsolyát, és érdekelne, hogy melyik miben jobb a másiknál! Az egyik egy Fila görkori, nos a Filáról nem tudok sokat, hogy milyen teljesítményt nyújt görkorcsolyák terén, a másik pedig egy K2 lenne, amiről viszont csak jókat hallok!


K2: [link]


Fila:

[link]


Bizonytalan vagyok nagyon a Filával kapcsolatban, viszont nemtudom melyiket vegyem, mivel ez drágább, mint a K2. Előre is köszönöm a segítséget!



2016. ápr. 4. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:

K2


De inkább próbáld fel mindkettőt.

A hátsó féket meg szereld le.

2016. ápr. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt alap leszerelném! Minden tekintetben jobb a K2? Nekem is jobban tetszik, viszont a fila most 69 ezerről van leértékelve, ami nemkis összeg!
2016. ápr. 5. 12:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg Filat is. Az baj hogy nem tudom a Fila saját maga is gyárt korikat vagy valamelyik gyártó termékét matricázza. A k2 meg tényleg korigyártó. Kérdezd meg az index görkori fórumán is, ott több koris is van.
2016. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem fila nrk bx van, Bp városi haszlálat, leginkább munkába járás mindenen keresztül, már 4 éve nyúzom, kerék meg csapágy volt nár cserélve természetesen többször is, de maga a cipő része is csak mosstanában kezdi megadni magát, én filát fogok venni most is, lehetőleg ugyan ezt.
2016. ápr. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amúgy mire kell a kori?

A k2 abec5 a fila meg abec 9

A k2 80mm es kerék, a fila meg 90es...

Ha csak közlekedni kell és nem egy gyorsan manőverezhető kori kell, akkor a filát ajánlanám, ha egy pörgős össze vissza cikázós akkor is filát, csak nem ezt :) inkább az nrk szériából valamelyiket.

De k2 ben az az abec 5 az nagy szálka a szememben.

2016. ápr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oh értem, köszönöm szépen a segítségeket!
2016. ápr. 6. 16:58
 7/8 A kérdező kommentje:
Nos, városi közlekedésre lenne! Kezdő koris vagyok, és a K2-t nagyon ajánlották! Nem akarok túlsokat trükközni, persze majd szeretnék, ha már jobbleszek, de semmi túl extrémet! Fő szempontom hogy kényelmes legyen, lehetőleg kicsit tempós! Viszont mivel 43-as a lábam, a fila kilőve:s
2016. ápr. 6. 17:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Mintha számítana az abec 5 vagy 9. Az egész színtiszta parasztvakítás. Azt vedd amelyik kényelmesebb és éppen van a méretedben.

Egyébként nekem meg 10 éves Rollerbladejeim vannak, és semmi bajuk, igaz az elmúlt 3-4 évben nem voltak agyonhasználbva.

2016. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!