Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan is kezdjek neki parkour...

Hogyan is kezdjek neki parkourozni?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett ez a sport és úgy döntöttem nekifognék.

Aki esetleg tapasztaltabb az leirná hogy hogyis kezdjek neki? Tudom hogy kell gyúrn oda, de tulajdonképpen mivel kellene kezdjem? 17 éves leszek most Májusban és talán segiteni fog-e az hogy 10 évig jégkorongoztam, válhat-e ez elõnyömre? Válaszokat elõre is köszönöm! :)



2016. ápr. 5. 14:31
 1/2 anonim válasza:
,hol szeretnél parkouroűzni?
2016. ápr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A jégkorong növelte az állóképességed (valószínüleg)!Emelett viszont még kell eddzened ha hosszútávon akarod űzni! Én azt ajánlom , hogy először az úgy nevezett dive rollal kezd , ami annyit jelent , hogy 2-3 méteres magaságból úgy érkezel le , hogy bukkfencel tompítod az esést! Ez alap dolog , ám ahoz , hogy elsajátítsd először mindenképp nézz videót profibaktól és először csak talajon kísérletezz , és ha már ott fájdalom nélkül megy akkor lehet próbálkozni a magasból!

Sok sikert hozzá! ;)

2016. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!