Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mekkora longboardot vegyek?...

Mekkora longboardot vegyek? 15L 160cm

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 18:59
 1/2 anonim válasza:

Ez leginkább láb mérettől függ, de szerintem neked olyan 6,75-7,5X30cm illene. Érdemes helyben ráállni és ki próbálni, hogy mennyire kényelmes :)

Írd majd meg privátba, hogy hanyas a lábad és akkor pontosabb értéket is tudok mondani.

2016. ápr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Beniy ***** válasza:

Hát ne haragudj első, de én 7,5x30 !cm!-es LONGBOARDOT még életemben nem láttam. :)

Kérdező, ez igazából nagyon sok dologtól függ. Ilyenektől, hogy például mire szeretnéd használni (pl. csak dancelni, cruiseolni, vagy freerideolni például), illetve hogy milyen környezetben szeretnéd ezt tenni. :)

Azt tudom neked mondani, hogy látogass el a Hilldancers Hungarian Longboarding nevű facebookos csoportba és ott keress egy "Kezdő longboardosoknak" című dokumentumot/linket. Ha ezt elolvastad és eldöntötted, hogy mi az, ami tetszene, akkor kérdezd meg a csoport tagjait is, hogy mit ajánlanak. ^^ (Már csak azért is, mert nagyon sok használt longit találni itt. Használtakat pedig azért érdemes venni, mert ár-érték arányban sokkal jobbak, mint az újonnan vásároltak és ugyanolyan strapabíróak.)

2016. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!