Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Longboardot vagy waveboardot...

Longboardot vagy waveboardot vegyek?

Figyelt kérdés

Igazából gördeszkázni nem tudok. Viszont ez a kettő most eléggé felkeltette az érdeklődésem. Szóval az egyiket mindenképp be szeretném szerezni.

Mindenki véleményére kíváncsi vagyok. Nektek melyik hogy tetszett?



2014. júl. 29. 17:46
 1/7 Csicsky ***** válasza:
100%

Ha komoly választ akarsz, akkor itt érdeklődj (Zackorhársós Kata Zsófia):


wave.board.blog@gmail.com


Amúgy ez a honlapjuk:


[link]

2014. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TheSlich válasza:
100%
Én szerintem longboardot semmiképpen ne vegyél, ha nem is tudsz deszkázni még. És a wave board meg csak egy ideig poén (legalább is én 1-2 hónap után meguntam). Szerintem vegyél rendes deszkát az a király. De ezt döntsd el te!
2014. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azért érdekelnek ezek mert érdekesebben, hullámzóan lehet menni velük. Sima deszka annyira nem érdekel, mert nem tükrözni akarok, inkább csak közlekedni vele.

Miért nem ajánlod a longboard-ot kezdőnek?

Illetve már próbáltam a waveboardot és kb fél óra után sikerült vele mennem egy métert.:D Elég nehéznek tűnik, de szerintem tetszeni fog. Csak ne essek vele hasra a városban. A longboard amit ott néztem olyan volt mint egy sima deszka. Úgy tűnt a kerekei nem mozognak x tengelyen.

Annak nem így kellene lennie nem?

2014. júl. 30. 21:02
 4/7 Csicsky ***** válasza:
100%

A waveboardban két fajta van. Az egyiknél a kerekek 360 fokban körbeforognak, a másiknál rugósan mindig visszaállnak a kerekei. Azt nem tudom megmondani, hogy a hullámzó mozgáshoz melyik a jobb.


Mindenesetre vigyázni kell a vásárlásnál, mert a kínai gyártmányoknak hamar tönkremegy a kerekük. Megéri megbízható helyről beszerezni.


Megjegyzem, a hódeszkánál szintén a hullámmozgás játszik főszerepet (főleg a keménykötésű deszkák alkalmasak a megfelelő hullámmozgás elérésére, de ezeknél is nagyon fontos a minőség).

2014. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát én körülnéztem egyetlen helyi boltban, magyar webshopokban meg ebay-en is. Végül pestről rendeltem egy jól kinézőt (Spokey Exe). Szerintem jó lesz elsőnek, egyébként se láttam túl nagy kínálatot.

Lonboard-ot is szeretnék, de ahhoz valószínűleg inkább felmegyek pestre, ott van egy jó bolt ahogy olvastam. Az a baj, hogy nem tudom tényleg számít e milyen anyagból készült, milyen a formája meg ilyenek. Szóval hogy elég lenne e netről rendelni olcsóbban, vagy érdemes "helyileg" kiadni rá több tízezer forintot.

Továbbra is várok tanácsokat, akár a használatukhoz is.:)

2014. júl. 31. 01:47
 6/7 anonim válasza:
100%

Szia, hát én nagyon sok ideig waveboardoztam, egy éve váltottam longboardra és sokkal jobban élvezem, ha jó deszkát választasz ezzel is lehet haladni lábletétel nélkül (lásd: https://www.youtube.com/watch?v=BMDxbn5HDf8)

Szerintem a waveboard egy kicsit furcsa, jó élmény, jó vele menni meg minden, de úgy öszintén elég hülyén néz ki...

Kicsit olyan mint ha riszálnád a ---...


1 pont a longboardnak. Longboard témában szívesen segítenek a Hilldancers hungary csoportba. [link]

2015. jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Elöző vagyok..Ja és ha waveboard.... DECHATLON A LEGJOBB MINŐSÉGŰ!

[link]

Ez a tuti!

2015. jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!