Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gördeszka vagy longboard?

Gördeszka vagy longboard?

Figyelt kérdés

Mi a különbség?

Gördeszkám van, közlekedésre szerettem volna/szeretném használni, de mikor megvettem, nem tudtam, hogy a longboard erre a célra jobb. A gördeszka sem rossz? A vagizás, meg a trükkök nem érdekelnek, csak mondjuk suliba, utcán, ide-oda séta helyett.

Plusz a gördeszkám állati hangos. Ez normális? Azt hiszem ott ment el a kedvem a gyakorlástól mikor hazagurultam és attól féltem, hogy meghallják a szomszédok a házukból.. :D

Oké, ez így lehet, hogy durva volt, de tudnék vele valamit csinálni?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

16/L


2016. ápr. 22. 18:27
 1/3 anonim válasza:
A gördeszka hangosságával nem lehet sokat kezdeni, a longboard az utcai közlekedésre való főként és nincsen felhajlítva a két vége, ezért nem kell akkora erőfeszítés a hajtásához mint egy sima gördeszkánál. A gördeszka az jó trükközésre és közlekedésre is, de a longboard a legjobb az utcai közlekedésre.
2016. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
esgyél kakit!!
2016. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Beniy ***** válasza:
100%
Hali! :) Alapvetően a gördeszka is teljesen jó közlekedésre, bár inkább nagyvárosokban hasznos, ha csak arra akarod használni. Ha nagyon zavar az, hogy hangos (bár hidd el, közel sem annyira hangos a szomszéd szempontjából, mint a tiédből), akkor megteheted azt, hogy veszel rá puhább, nagyobb kerekeket, illetve egy riser pad szettet (esetleg hosszabb csavarok is kellhetnek), bár attól függ, hogy milyen deszkád van, mert nem biztos, hogy megéri.
2016. ápr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!