Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen longboardot vegyek?

Milyen longboardot vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni longboard dance-szelni (nem tudom, mi pontosan a magyar neve), de a longboardokhoz egyáltalán nem értek. Természetesen nem akarok rászánni egy egész vagyont az első longimra, de azért nem lenne rossz egy minőségi deszka. Ha tudnátok linkeket küldeni, azt nagyon megköszönném.


Egyébként, ha az számít, nagyon régóta deszkázom, sőt még egy cruiserem is van, amivel csak közlekedni szoktam. Szóval nem vagyok analfabéta a gördeszkázásban, de longboardon speciel még sosem álltam.



2016. ápr. 29. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Beniy ***** válasza:
Hali! :) A Hilldancers Hungarian Longboarding nevű facebook csoport shop mappáját nézegesd, hátha találsz normális áron valami használt cuccot. ;)
2016. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!