Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » El szeretnék kezdeni crossmoto...

El szeretnék kezdeni crossmotorozni mi szükséges hozzá, milyen jogsi, körübelül mennyibe kerül ezt finanszirozni?

Figyelt kérdés

Ha jártas a motocross terén kérlek mindent írj le ,hogy hogy kezdhetném el, mert ez a legnagyobb álmom.

18/L



2016. máj. 30. 19:54
 1/7 anonim válasza:
Nos jogsi nem kell hozzá. Egy jó motort már használtan tudsz venni kb 400000-500000Ft-ért. Viszont ne spórolj a védőfelszerelésre. Egy sisak szemüveggel kötelező, valamint egy csizma és protektorok se ártanak. Fenntarthatóság az minden a motortól függ. Én egy 85 esetleg egy 125ccm es 2ütemű motort ajánlanék, mert nem kell benne 10óránként olajat cserélni. Ha megvan a motor meg a védőfelszerelés, akkor még szép lassan kezdd ha még nem motoroztál. Gyakorold a gyorsítást, lassítást és a kanyarodást stb. Ha úgy érzed, akkor már pályára is mehetsz, csak még ne full gázzal. Az első kör pont jó arra, hogy a motor bemelegedjen, te pedig megjegyezd a pályát.
2016. máj. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem,az első,és legszükségesebb dolog,egy törésre is fizető,drága életbiztosítás,és néhány jó fénykép rólad,hogy legyen emléked,milyen szép voltál a nagy esésed előtt.

A motocross,egy a körmönfont öngyilkossági módszerek közül,így az a becsületes,hogy mindíg legyen aktuális búcsúleveled.

2016. máj. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen tény ,hogy veszélyes viszont ez érdekel. De mivel nem pálya közelében lakok kéne jogsi is hogy el tudjak menni vele a pályáig de milyen kategóriás kell?Lehet ugyanazzal a motorral terepen is meg közutakon is közlekedni??
2016. máj. 31. 15:09
 4/7 anonim válasza:

A jogsi attól függ hogy hány ccm-es a motor.

És igen, lehet.(persze csak akkor ha rendszámozva van)

2016. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Sokat segitettetek!! 😄😄
2016. máj. 31. 16:47
 6/7 dhPÁ válasza:
Sajnos rossz hírem van! A cross motort nem lehet lerendszamoztatni ezert hiaba van jogsid az semmit nem fog érni mivel ezzel a motortipussal nem lehet közlekedni orszaguton. Utanajrtam elég rendesen,több rendőrt is megkérdeztem (15F) Ja én is imadom ezt az extrém sportot és űzöm is hajra,jó izlésed van:)
2016. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Endurot akarok menni mivrl rudom h azzsl lehet kozlekedni városba is:) koszi a valaszokat:P
2016. júl. 5. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!