Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen erőnlét szükséges...

Milyen erőnlét szükséges ahhoz, hogy az ember elkezdhessen bokszolni (mármint edzésre járni)?

Figyelt kérdés

2015. júl. 30. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudj felkelni az ágyból, és elmenni az edzésre a tv helyett, kb ennyi
2015. júl. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Semmi ilyen, ugrálókötelezz 10 percet, fél perc alatt 20 fekvő, vagy valami ilyesmi?
2015. júl. 30. 01:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt ha tudsz ugrókötelezni, mert például én egyáltalán nem tudtam amikor odamentem. Mondjuk az edzés nem is arra van, hogy ott tanuld meg. Meg nem árt, ha megy egy 50 fekvő.
2015. júl. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ugrókötelezni én se tudtam ezért vettem kb 3 napja már megy valamennyire, fekvőből olyan 18 megy egyhuzamba.
2015. júl. 30. 11:35
 5/9 aikiboxer ***** válasza:
Semmilyen erőnlét nem kell, majd az edzésen megjön. A boxhoz szükséges kondi annyira speciális, hogy még kisportolt versenyzők is belehalnak az első edzésbe.
2015. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Annyira azért nem speciális én az első edzést elég jól bírtam csak az 3 x 3 perc ugrálókötelezés volt a legnehezebb amire emlékszem az első edzéseken azoknál nagyon szenvedtem.

A futás már akkor jobban ment sokaknál akik már jártak egy ideje.

Amit ajánlok az ugrálókötelezés és a futás, hogy legyen elég állóképességed az edzéshez de a legjobb ha elmész és amikor már nagyon nem bírod megállsz egy kicsit.

Ha lesz még kedved el menni a következő edzésre akkor lesz majd elég állóképességed is.

Erősítő gyakorlatokból fekvőből csináljuk a legtöbbet abból jó ha megyen egyhuzamban legalább 20.

2015. júl. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd ott megerősödsz, hát azért jársz edzeni nem ?
2015. júl. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem kell semmi extra kondíció, majd az edzéseken megszerzed. Én egy évig semmit nem sportoltam és úgy mentem le edzésre, most gond nélkül futok 2 órát, csinálok 100fekvőt, ugrálókötelezek(amire senki nem tanított meg eeddig). Ez most nem tűnik soknak, de kb. 15perc gyors tempójú séta után kifáradtam régen, szóval eléggé gyorsan és jó ütemben fogsz fejlődni egy jobb klubban. :)
2015. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen erönlét nem kell, azért van az edzés, hogy megerősödj, ha nem kezded el sosem lesz meg az "erönléted".
2015. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!