Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Görkorcsolyát szeretnék venni...

Görkorcsolyát szeretnék venni és tanácsra lenne szükségem milyet is vegyek? Nagyon jo minőségüt akarok venni de nem tudom melyik lenne a legszuperebb. Kezdő vagyok

Figyelt kérdés

2016. jún. 1. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mire akarod használni?
2016. jún. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Meg akarok tanulni görkorizni minèl hamarabban ès könnyebben.
2016. jún. 1. 16:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Hany kg vagy, hány éves, fiú, lány? Közlekedni akarsz vele, sportolni, vagy a városban ugrálni? Tudsz jégkorizni?
2016. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 aikiboxer ***** válasza:
Fitness görkoriból (ha nem akrobata akarsz lenni), akkor a Decathlon saját márkása a Fit 5 elég jó darab 18K-ért. Nekem van egy Fila meg egy Rollerblade, ezek is jók, a Filát jobban szeretem.
2016. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

25 èves nő,175cm,84kg,vagyok.Haladni,sportolni, lefogyni,ès jó Kondiban szeretnèk lenni a használatával.Mendtem már görkorival(Roces) pár èvvel ezelött nagyjábol tudtam vele haladni.Rosszabb utatok is tudjak vele menni ez fontos nekem mert ahol èlek nem jok az utak sajna?

Köszi

2016. jún. 2. 17:41
 6/11 A kérdező kommentje:
A jègkorit mèg nem probáltam?
2016. jún. 2. 17:42
 7/11 aikiboxer ***** válasza:
Sajnos ki kell, hogy ábrándítsalak, de a görkori nem a leghatékonyabb sport sem a fogyás, sem a kondi szempontjából. Iszonyat sima és hosszú pályán (amilyen Magyarországon kevés akad) kell ezerrel tépni vele ahhoz, hogy sportértéke legyen. Inkább csak szórakozás.
2016. jún. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
aikiboxer, szerinted ezt kérdezte?
2016. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hervisben nézz körbe, milyen akciósok vannak. Fila, Rollerblade, K2, Solomon
2016. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!?
2016. jún. 4. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!