Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Megéri városban elkezdeni...

Megéri városban elkezdeni ezzel a deszkával Big Yamba? (/www.decathlon.hu/big-yamba-gordeszka-id_8319132. html) nagyon tetszik és nem is igen akarok trükköznni mert szerintem nem bírná a térdem és nem i vonz

Figyelt kérdés
Elkezdtem deszkázni kb 2 hete tudok gurúlni és kanyarodni kicsit egy normál deszkám van
2016. ápr. 2. 15:27
 1/3 anonim válasza:

Szerintem megéri mert eleve a városra tervezték hogy gurulhass. :)

Meg háát nem nagyon lehet vele trükközni de mivel 2 hete gördeszkázól így nem is kell annyira még trükközni de az Oxeloval nem is annyira lehet trükközni de a városba kiválló! Én is ilyet szeretnék majd mert nekem is nagyon tetszik!:) Meg nem tudom hogy láttad már azt a videót amikor asszem egy kocsi át megy rajta és még csak szét se tör.

2016. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ már lett egy kicsi Yambám és nagyon szeretem.
2016. aug. 21. 09:52
 3/3 anonim válasza:
:) szerintem az Oxelo Yamba nagyon jó fajta gördeszka 😏
2016. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!