Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gördeszkások! Kezdőknek mit...

Gördeszkások! Kezdőknek mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Most vettem új gördeszkát pontosabban Playlife-ot de mivel első gördeszkám ezért szerintem megteszi. Elkezdtem gyakorolni már egész jól megy viszont a fordulás valamiért nem megy. Valaki el magyarázná pontosabban hogy hogyan is kell? 14/l

2016. jún. 10. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű, amerre fordulni akarsz, arra az írányba kell dőlni a deszkán. https://www.youtube.com/watch?v=p3NXd3DhH08

Egyébként ennek a srácnak ajánlom a csatornáját, mert nagyon jó deszkás videói vannak, az ő videóinak hatására kezdtem el én is deszkázni.Egyébként ha a fordulás továbbra se nem megy, akkor lehet, hogy a függőkön lévő legvastagabb csavart kell meglazítani.

2016. jún. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

De azért érdemes megtanulni az éles kanyart. A hajtó lábad a deszka végére helyezed, oda helyezed a súlyod és a két első kereket felemelve fordulsz. Ehhez szükséges, hogy biztonságban érezd magad a deszkán és jó legyen az egyensúlyod:)

Ui: én is 14 évesen kezdtem el deszkázni, remélem te gyorsabban haladsz a tanulással majd :D

16/l

2016. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a srácra pedig tuti feliratkozok :))

Hát igazából tegnap vettem a deszkát és ma már manual-oztam.

Okkkéééé tudom hogy nem olyan nagy dolog. De nekem igen is az :D

Még az a kérdésem lenne hogy van rajta egy matrica amin az emberke ugrik egy deszkával és az át van húzva. És akkor ez azt jelenti hogy nem lehet vele trükközni vagy mi? :/

2016. jún. 11. 18:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Küldenél egy képet a deszkáról? Arról az oldaláról, ahol a matrica van?
2016. jún. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom azt jelenti. Legalábbis láttam ilyen deszkákat nálunk az Auchanben. Sz*ar minőségű volt, műanyag kerekekkel és ugyanaz a lehúzott figura volt rajta mint azokon a kicsi, gyerekeknek való deszkákon amiken a felfüggesztés is műanyag.

De no...nem vagyok szakértő. Szerintem trükközz vele, verd szét gyakorlás közben aztán vegyél jobbat ;D

2016. jún. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ehh, a matricat mar leszedtem de mindjart keresek egy kepet valahol :D

Igeen en is az Auchanba vettem es lehet hogy ezzel csesztem el :/// :D

Azert koszi.

2016. jún. 12. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!