Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gördeszkások! Ti mennyi ideje...

Gördeszkások! Ti mennyi ideje deszkáztok? Mennyi idő volt nektek amiíg megtanultátok az ollie-t?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam egy deszkát, igaz már évek óta rágtam a szüleim fülét egyért. Már megy elég gyorsan a gurulás, aránylag biztosan állok rajta, és a fordulás is megy. Szóval mit ajánlatok hogy álljak neki az ollienak?

2016. jún. 22. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Megvettem, lementem a parkba, aztán addig próbálgattam, a deszkas haverok közt, amíg nem sikerült... Kb 1 óra volt.
2016. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül KU*RVA NEHÉZ megtanulni. Már egy hónapja gyakorlom és nem megy. De elsőnek igaza van, mert egy fickó egyszer nézett gyakorlás közben és megmondta hol hibázok, és csodával határos módon abban a pillanatban megtanultam álló helyzetből olliezni. (Najó, kellett utána vagy 4-5x próbálni de utána ment) Menetből még mindig nem megy. Hiába nézem a videókat akkor is nagyon nehéz. Szégyenlek is segítséget kérni, pláne, hogy lány vagyok. Más deszkás lányokat (inkább Pennysek) mikor látok az utcán azok általában csak flegmán néznek, a fiúkat meg nem merem megkérni, mert így is hülyén érzem magam hogy a deszkaparkban egyedül vagyok lány.


Kérdező! Szerintem te légy bátrabb mint én. Rengeteg kínlódást és időt spórolnál vele.

2016. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Én is lány vagyok, köszönöm a segítséget! Én már kértem segítséget, és így már megy a shov it is 😊 én is egyedül vagyok lány, de amikor kijött ez belőlem, hogy milyen ciki lehet, akkor ott mindenki megnyugtatott, hogy már az is menő, hogy deszkázok. Szóval még egyszer köszönöm a választ, és sok sikert 😊
2016. júl. 9. 02:25
 4/5 Yoni03 ***** válasza:

Hébe-hóba deszkázgatok kb1.5 éve, olyan 6-7 óra után ment az ollie. (nem öszefüggően, kb 3 héten elszórva)

Mással tényleg sokkal könnyebb, mert mondja, hol hibázok, vagy van amit jobban tud, és meg tudja mutatni a technikát, szóval tényleg ha keresel valakit, úgy könnyebb lesz sokkal :D

2016. júl. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2016. júl. 11. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!