Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Vélemény a spartan top board...

Vélemény a spartan top board 266 komplett gördeszkáról?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni deszkázni, és nem tudom, milyen deszkát vegyek. Nem szeretnék összerakni egyelőre külön alkatrészekből, mert nem értek hozzá és lehet, hogy nem is fog annyira tetszeni, mint ahogy most azt elképzelem, nem szeretnék 35ezer forintot kidobni az ablakon. Ez a deszka 10ezer alatt van, viszont olyan szépeket írnak róla, hogyha ez mind igaz lenne, szerintem ugyanúgy 30 felett lenne... Állítólag 100% kanadai juhar lap, és abec 7 csapágyazás, ami az olvasottak alapján elég jól kell, hogy bírja a kiképzést.

Sajnos a deszkáról egy hozzáértő véleményt sem találtam, és egy kicsit hezitálok is, mert csak nagyobb sportboltok és játékboltok árulják, ami nem túl meggyőző.

Valakinek van bármiféle tapasztalata ezzel a deszkával? Esetleg, ha ezt nem meri ajánlani senki, egy kezdőnek mi lenne a legjobb választás 15-20.000 forintig?



2016. aug. 7. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a deszkát, nem tűnik túl jónak. Kezdésnek majdnem mindegy, (persze nem a sarki boltos 4ezer forintosat kell megvenni), akár ez is jó lehet. Viszont azt tudom, hogy vannak jó ár-érték arányban 12-15 körül is deszkák. Pl.: Decathlonban vannak ilyenek. Kezdésnek simán megfelelő, aztán később ha már megszeretted, jól is megy, szeretnél továbbfejlődni jöhet az összerakott deszka.
2016. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!