Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 33 éves vagyok, küzdősportolta...

33 éves vagyok, küzdősportoltam (kick box) két és fél évig. Most semmit nem űzök, de egy edzőtárs jól jönne. Terem van itt Budapesten. Hetente egy edzés jó lenne. Valaki? Üdv!

Figyelt kérdés

2016. szept. 29. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább keress a közeledben egy jó klubbot.
2016. szept. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
En kaposztasmegyer redfitness terembe jarok edzeni es gyakran benezek a kulon terembe zsakolni vagy haverokkal egyet bunyozni mikor epp nincs ora. En thai boxoltam fel evig. Ha gondolod gyere!
2016. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Vegyél egy boxzsákot, jobban jársz.
2016. okt. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Lett volna egy edzőtársam, csak eltűntek a leveleim, a nickje pedig nem jut eszembe. Szóval még mindig edzőtársat keresek, aki valamit konyít is a küzdősportokhoz és hobby szinten feljesztené magát. Nekem sincs ennél komolyabb szándékom, mivel jópár év telt el a kick-box edzések óta sajnos... :)
2016. okt. 5. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!