Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! Ti nem féltetek a...

Testépítők! Ti nem féltetek a guggolástól az első alkalom előtt?

Figyelt kérdés
Most lesz az első edzésem, és attól tartok, hogy egyszer, amikor lent vagyok, nem tudok felállni. Vagy lehet azt már érezni, hogy mikor nem menne már még egy felállás? Edzőtársam sajnos nincs.

2015. jún. 24. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet érezni mint az összes többi gyakorlatnál. Nem hinném, hogy baj lenne; vagy olyan nagy súllyal guggolsz? :)
2015. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem. Most lesz az első lábedzésem..
2015. jún. 24. 23:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
20-50 kilót nem lehet probléma ledobni, de egyébként is simán érzed. Ez csak egy hülye félelem ami beette magát a fejedbe, mint amikor "nem merik" lenyelni a kapszulákat az emberek. Miközben sokkal nagyobb falatokat lenyelnek.
2015. jún. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor no para, csak csináljam. :)
2015. jún. 24. 23:26
 5/5 anonim ***** válasza:
hát egyszer én eldőltem hátra 50kg-val a hátamon még kezdőként :D nagy csattanás volt. de ezért kell segítséget kérni, ha nem érzed biztosnak!
2015. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!