Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A filmekben látom, hogy...

A filmekben látom, hogy bunyónál egy mozdulattal ki bírják törni a másik nyakát. A valóságban ugye ez nem lehetséges?

Figyelt kérdés

2016. okt. 15. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A "hátulról meglepem és hirtelen megfordítom a fejét" technikára gondolsz? Ez lehetséges. Rajtam egyik haverom mutatta be, nyilván lassan és tényleg csak egy mozdulat az egész, azt vége a dalnak.
2016. okt. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de ugyanúgy technikai tudás szükséges hozzá.
2016. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, de a legtöbbször humbuk ami a filmekben van.

Mondjuk ez Jack Bauer stílusa, de ő különleges katona volt, jelenleg különleges ügynök, szóval reális!

2016. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senki Márk válasza:

Egyrészt igen komoly erő kell hozzá, amennyire tudom, nagyon nagy lendület, szóval hirtelen mozdulat, különben a terhelést a kötő- és tartószövetek egyenlítik, és ha jól tudom átlósan felfele rántják. Ez azért lehet, mert a csigolyákat nem elcsavarják, hanem elválasztják, azaz vertikális terhelés kell hozzá.

Ha valaki ért hozzá, valóban olyan könnyű lehet, ellenben nem hiszem, hogy annyian értenek hozzá, mint a filmekben.

Remélem segítettem, és nem írtam butaságot.

2016. okt. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!