Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Amatőr vagyok a témában:...

Amatőr vagyok a témában: kondigépen, amibe az ember beül és mindenfélét csinál, érdemes edzésenként egy vagy kétféle funkciót használni, másik edzéskor mást, vagy jobb ha minden alkalommal minden izmot megmozgatok minden lehetséges módon?

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel kezdő vagy , ezért neked először úgy lenne a jobb,hogy mindenedet átmozgasd, tehát teljes testes edzés kellene.
2016. márc. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, úgy lesz :)
2016. márc. 8. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első, de nem kell minden lehetséges módon. Minden nap, minden izomra 1 fajta gyakorlat. 3-4 sorozattal, heti 3-4 edzés nappal. A különböző edzésnapokon menjenek külön gyakorlatok, ne csináld mindig ugyan azokat.
2016. márc. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Napi egy óra heti háromszor túl sok lenne kezdetnek, ha vagy 6 féle gyakorlatot csinálok, mindenből csak 20-at és több szériában? (felülés - fekvő - súlyzó bicepsz - súlyzó váll - fekve nyomás - mell - hát)

Két edzés volt eddig és nagyon kellemesen fájnak az izmaim. Még tart a kreatin feltöltő kúrám és vettem fehérje italt is edzés utánra. Bár a gyomromnak elég nehéz cucc, biztos normális a sok kalória miatt. Bocsi a sok dumáért de nem nagyon van, akivel beszéljek róla így csak utána olvasás alapján csinálom. Nagyon köszönöm, hogy írtatok.

2016. márc. 9. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!