Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tapasztalatok bungee jumping-g...

Tapasztalatok bungee jumping-gal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Azoktól szeretnék véleményt,tapasztalatot,aki kipróbálta már (mennyibe került?)
2010. ápr. 26. 22:24
 1/7 anonim válasza:
100%
Hello! mi egy játékon nyerünk két fő részére bunge jumpingot amikor rleugrottam nagyon féltem :S de aztán olyan volt mintha madár lennék, repültem az égen mintha olyan nehéz lennék mint egy tollpihe. Fantasztikus élmény volt mindenkinek ajánlom ! Hihetetlenül jó :D
2010. ápr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Még nem próbáltam.Volt olyan szitu is hogy elszakadt a kötél és a páciens fejére esve szörnyethalt.Azért írtam le mivel ő már nem nagyon tud véleményt nyilvánítani róla..
2010. ápr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
uhh..hát lehet jobb lett volna "amit nem tudok,az nem fáj alapon"ezt nem leírni:D de azért köszi a válaszokat...
2010. ápr. 28. 02:39
 4/7 anonim válasza:
67%

Van egy ismerősöm aki bungee jumpingokat visz rendezvényekre. Mondta hogy a mai kötelek nem szakadnak el, nagyon komolyan vizsgálják őket rendszeresen, ugyhogy ettől nem kell tartani. Sokkal gyakoribb baleset az amikor nyak köré tekeredik a kötél és megfojtja az embert, ezért a kart eséskor végig a fej mellett kell tartani. De gondolom ezt el is mondják ugrás előtt...

Amúgy még nem próbáltam, de biztos nagyon állat. Idén nyáron kifogom.

2010. máj. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nagyon jó én már kipróbáltam. csak ne egyél előtte semmit 2 óráig mert kihányod
2010. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Csak ellen őrzött körülmények mellet ugorj. Olvastam olyat hogy 1 fickó 120m mély szakadékba akart ugrani és 100méter kötelet mért le, hogy az elég lesz...az volt a szerencséje hogy a nemesebbik fele felfogta a sziklákat bár így is 2hónapig fekve volt mert ülni nem tudott járni végképp.

(én bizt nem mernék ugrani)

2010. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2 évvel ezelőtt egy fesztiválon 6000 HUF volt egy alkalom. Az érzés leírhatatlan, szinte újjászülettem utána.
2014. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!