Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tapasztalatok a Rubint Reka...

Tapasztalatok a Rubint Reka 2010es dvdjevel (Alakareform) kapcsolatban? Erosebb es hatasosabb mint az eddigi dvd-k?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
en nem nezem azt a zsi.do csajt... utalom...
2010. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez a te privat ugyed.
2010. dec. 29. 15:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó.A zsidózóval meg ne törődj,Magyarországon ma a legtöbb ember így reagál ha valaki sikeres lesz azzal,amit csinál.Sok ismerősömnek segített már eddig is,és az én tapasztalatom is pozitív,ez az új egy barátnőm szerint kifejezetten jó,erősebbek a gyakorlatok.Én még csak belenéztem,ha eddig jó volt neked,próbáld ki.
2010. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Én csak magamba hiszek, nem kell ide norbi meg a "fogyasztó szerei" nem érnek semmit kb ez van rubint rékával is. Mért nem értitek már meg ezért tart itt magyarország sok kicsi sokra megy, egy szigorú diétával és 12 hét töretlen kitartással lelehet fogyni 10kg-ot akár szinte csak zsirból.
2010. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mar bocsi de en nem fogyni szeretnek, sott kifejezetten sovany vagyok/ voltam. Fel eve kezdtem Rekazni es kimerem allitani, hogy rengeteget javitott az alakomon. Sokkal domborubb, izmosabb mindenem.
2010. dec. 29. 22:29
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
De akkor is nevetséges hogy mennyire tudatlan egy átlagember hogy ezekben hisz én végig néztem nem egy ilyen tornát mert barátnőm is bevan/volt izgulva ezekre. Hát.... messze nincs olyan hatásfoka mint a konditermi edzésnek, rubing réka sem ebből izmosodott meg hanem 5-10 év kemény női testépitő edzésből, könnyebb lenne azt mondani menjen le minden lány konditerembe és megizmosodik de akkor neki hol lesz bevétele ebből ? Sehol! De csináljon mindenki amit akar, azt meg nem értem ha ketten is azt állitjuk hasztalan te meg mintha le is néznél mert nem értünk egyet. Hamarabb hiszel egy 30%-osnak aki megint csak egy nők lapja tudással rendelkezhet a fogyás terén.
2010. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs lehetosegem konditerembe menni. Ez az utolso remenyem, es nem mondom h ugy akarok kinezni mint Reka, (amugy is nekem o tul sok). De vegulis ez mindnekinek sajat velemenye es messze alljon tolem h lenezlek azert mert nem ertunk egyet.
2010. dec. 29. 22:47
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Jó abban az esetben nem szóltam ha nem lenne a konditeremre mód.De az étkezésre akkor is figyelj hisz ez az alapja minden mozgás által kifejtett izomnövekedésnek. (Réka szerintem nem naturál,szóval nem kell félned hogy igy fogsz kinézni, valamivel kompenzálnia kellett a rút arcát :D)

Ha kevesebb "szemét" kaját viszel be akkor a minőségi tápanyagok könnyebben beépülnek az izomba. Egyél zabpelyhet,főtt rizs,pufirizst,csirkét,halakat,pulykát,az ételre érdemes tenni lenmagolajat. És sok zöldséget fogyassz. Ezekkel szebb testet tudsz magadnak varázsolni!

2010. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Tudod,azért vagyok csak 30 százalékos,mert pár helyen már kifejtettem bizonyos okok végett,hogy közel 800000 ft a nettó jövedelmem havonta,tudod,saját fejlesztésű gyáram van meg pár világszabadalmam,amik ugye érthető módon az én agyamból pattantak ki.Kíváncsi lennék a te agyad hány százalékos.
2010. dec. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nem tudom mit kell Rékáikat szidni...az egyik válaszoló irta hogy látta már mitkell csinálni mert az egyik bnője csináltamár...akkor te miért nem csináltad vele??? nah akkor megtudnád hogy nem is olyan könnyű.....másnap olyan izomlázad van mint a fene...majd ha tapasztaltad akkor irkálj összevissza Rékáról...
2011. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!